2726

ما از همسایه پرسیدیم گفتن مادرشوهرم خرابه😑😑😑

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی ازدواج کردیددیگه

آره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
الانم خرابه مامانش

من چیزی ندیدم ازش ده ساله ازدواج کردم مادرشوهرم چادریه ونماز خون البته رفیقاش بد میپوشن

برامن قبل خواستگاری کل شجره ناممو در آورده بود از معتمد خودشونم تحقیق کردن که میشد همسایمون 

یعنی بعد از سه سال فهمیدم که چی جوری تحقیق کرده شاخام زد بیرون

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

از شوهرم خواهرم پرسیدیم گفت که ب شدت اهل دختربازیه و یکیه دیگه رو میخاد ولی من با یه نگاه عاشقش بودم و جواب مثبت دادم بعدش متوجه شدم که شوهرخواهرم دروغ گفته بود و این که خواستن مخ خواستگارمو بزنن که بره خاستگاری خواهرش بعدش یه مدت سر این که جواب مثبت دادم شوهر خواهرم قهر بود باهام

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
پس‌تحقیق همیشه درست نیس

خب به من ثابت نشد چون طرف خیلی مطمعن گفته بود دشمنی هم نداره از آشناهای خودمونم بود البته پدر شوهرم خودش گفت من ۲۰ سال بااین واون بودم😑

2706