2737
2734
عنوان

سهمیه های کنکور

88 بازدید | 3 پست

با عرض سلام خدمت همه عزیزان میخواستم نظرتون رو در مورد سهمیه های کنکور بگین درمورد این که آیا باید باشه؟ آیا به حقه ؟ آیا وجود سهمیه ها حق داوطلبان بدون سهمیه رو ضایع نمیکنه؟ نظرتون در مورد تسهیلات فرزندان اعضای هیئت علمی در کنکور چیه؟آیا خواستار حذف سهمیه ها هستین ؟در کل نظر محترم تون رو بفرمایین با تشکر از همه شما عزیزان

سهمیه ها اصلا به حق نیست 

با تشکر از خانوداه های شهدا ولی من راضی نیستم از این سهمیه ها می تونن جور دیگه ای بهشون کمک کنن

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
سهمیه ها اصلا به حق نیست  با تشکر از خانوداه های شهدا ولی من راضی نیستم از این سهمیه ها می تون ...

با تشکر از خدمتتون که نظرتون رو فرمودین منم نظرم همسو با شماست در کل نباید سهمیه ای باشه اعمال همه سهمیه ناحق هست توی آزمون باید هر کدوم که لایق باشن بتونن برن بالا نه اینکه یه عده نور چشمی باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا و ابدا حق نیست میتونن تو زمیته های دیکه براشون جبران کنن اینجوری ارزش تحصیلات و میارن پایین و حق بقیه رو میدن به یکی دیگه چرا ادمی که لایق تره قبول نشه چون کسی که سهمیه داره قبول شه؟ مخصوصا تو پزشکی این دیگه با جون ادما بازی کردنه اگع پس فردا یه بیمار زیر دست همچین دکترایی اتفاقی براش افتاد کی جوابگوئه؟ من که ابدا راضی نیستم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2731