2737
2734

خانوما ی مدت اینجوری شدم 

استرس دارم دلشوره مثلا صبحا ک بیدارم میشم ی بیقراری استرس شدید میاد سراغم الکی ب ی دلیل نمسدونم چرا 

همش ذهنم درگیر 

نمیتونم تمرکز کنم درس بخونم استرس درسامو دارم 

خستممممممممممم😩😩😩😩😩

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خدا کمکت کنه عزیزم...مشاوره تلفنی ۱۴۸۰زنگ بزن میگن رایگانه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
منم،،،کاش یکی ب من خودخواه شدن رو یاد میداد

خستم دلم ارامش میخاد 

یجای دور 

دور از سختی 

استرس 

جایی ک ن دغدغه مالی باش ن خانوادگی 

خودت تنهاییی هیشکی نباش ک اذیتت کن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
سلام منم افسردگی دارم و نمیتونم درس بخونم .شما چند سالته؟

14

منم ی زمانی اینطوری بودم

چجوری خوب شدی 

چند سالت بود

2738
کاش میومدی باهم میرفتیم میزدیم ب دل کوه چن سالته

14😂😑