2726
عنوان

ژیناگلمن ..کمک..

484 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها من تازه عضو شدم صبح تایپیک زدم الان هرچی نگاه میکنم نیستش ازکجا برم توتایپیکهای ک خودم زدم ..

💕خدای خوب ومهربون🤗💕 خودت بهترازهرکسی میدونی ک من ب جزتوهیچکس رو ندارم...پس هیچ وقته هیچ وقت تنهام نزار و ازت میخوام همیشه مواظب خونوادم باشی مخصوصا مادرم همسرم و فرزندم ...💞تورا دارم ودارای جهانم💞برای عاقبت ب خیری و بخشیده شدن گناه های من و خودت یه صلوات می فرستی دوستم؟؟😊         اللهم صل علی محمد وال محمد(و عجل فرجهم)من واسه هر دومون فرستادم 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تزریق ژل منظورته بزن رو اسمت میاد

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
2728

برای سال ۹۸ هستی که

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

جانم😂🙊

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

رو پروفایل خودت کلیک کن

چ ربطی به ژینا داشت حالا

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
@ژیناگلمن    گل خوشگل من

مچکرات جانا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
😐😐😐ژیناگلمن چ ربطی ب موضوع داشت

🤣🤣اخه همیشه تو همه تایپیکها هست وسردرمیاره ازنی نی سایت     

💕خدای خوب ومهربون🤗💕 خودت بهترازهرکسی میدونی ک من ب جزتوهیچکس رو ندارم...پس هیچ وقته هیچ وقت تنهام نزار و ازت میخوام همیشه مواظب خونوادم باشی مخصوصا مادرم همسرم و فرزندم ...💞تورا دارم ودارای جهانم💞برای عاقبت ب خیری و بخشیده شدن گناه های من و خودت یه صلوات می فرستی دوستم؟؟😊         اللهم صل علی محمد وال محمد(و عجل فرجهم)من واسه هر دومون فرستادم 😍😍😍
تزریق ژل منظورته بزن رو اسمت میاد

اسم کاربریم یاواقعی

2706