2726
عنوان

خانومها کسی تجربه ی لیزر مو داره؟

85 بازدید | 12 پست

چند جلسه هست چه قیمتیه؟

و اینکه شده بعدش اون ناحیه سیاه بشه یا موهاش از جای دیگ دربیاد یا ضخیم بشه؟؟؟

من فقط از این بابتش دو دلم.

برای زیر بغل و بیکینی میخوام.

تا چند روز پیش همع بود لیزر الان کسی نی جواب بدع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سیاه تر نمیشه بلکه ممکنه یه درجه روشن تر بشه

و اگر موها کرکی باشه ممکنه ضخیم بشه که زیربغل و بیکسنی این اتفاق نمیفته

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

سلام عزيزم

من حدود ٤ بار فول بادي انجام دادم

توي ٢ سال

و هرسال شارژ ميكنم

موهاي بدنم نسبت به قبل خيلييييي كم شده

و خيلي راضي هستم

انتظار اينكه كامل بره رو نداشته باش اما تا حد زيادي كم ميشه و هرچي ميمونه نازك هست

من گردنم چند تا مو داشتم که مادرزادی بودن.چهارسال پیش رفتم لیزر اونم بهترین و معروفترین مرکز. نه تنه ...

اره خب موهای کرکی رو اصلا نباید لیزر کرد بدتر کلفت میشن. ولی میگن برای بیکینی و زیر بغل خوبه. من ترسم از اینه ک سیاه بشه

سلام عزيزم من حدود ٤ بار فول بادي انجام دادم توي ٢ سال و هرسال شارژ ميكنم موهاي بدنم نسبت به قبل ...

سیاه نشد بدنت گلم؟

من میخوام زیر بغل و بیکینیم هم موهاش بره هم سفید تر بشه

سیاه تر نمیشه بلکه ممکنه یه درجه روشن تر بشه و اگر موها کرکی باشه ممکنه ضخیم بشه که زیربغل و بیکسنی ...

😍😍اگ روشن تر بشه که عالیه

دستگاها فرق داره؟

من ک سر درنمیارم