2726
عنوان

بردار شوهر اومد با من و شوهرم دعوا کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 63 پست

خب ببخشیدا اسی حق داره بدبخت تو با یه کلمه دلت شکست دیگه اون فریبای بدبخت ک اینقد کوچیک شده چی کشیده

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستشو بگم؟؟؟ من بودم دعوا راه مینداختم وعصبی میشدم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728
میگفتی گوه خوری که داداشت کرده بود عذابشو من کشیدم اونموقع این وسط سودشو زن تو ببره  

اوی به فریبا توهین نکن🤨🤐🤫

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
آی فریبا کجایی 😩😩😩😩

فریبا خانوم خانواده مخالف بودن جهزیه ندادن نامزد نموندن جشن فقط ی دور همی گرفتن مهریه هم ۱۱۴ سکه انگاری دختر دشمن باباش رو گرفته

شیطان را خواهم کشت... 

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
از کی تا حالا مهریه ای ک به گردن پسر پدر میده؟؟؟این زمینی ک به اسم شما شده در اصل حق همسرت بوده ک به ...

نه مهریه ام هست تو عقد نامه نوشته شده نصف فلان زمین نصف آپارتمان ۵۰۰ سکه ۱۰۰ گرم طلا هر چی نوشته شده مال منه دیگه نه شوهرم نصف بعدی زمین بین بچه هاش تقسیم میشه 

شیطان را خواهم کشت... 
2706