1874
1955

پدر شوهرم ب خاطر اینکه منو دوست داشت نصف زمینش رو زده ب نام من ک سر عقد تو عقد نامه ثبت شده بود برا مهریه سر قضیه خیانت و جدایی که نذارن جدا بشیم اما برا برادر شوهرم هیچی مهر زنش نکرده چون خانواده ها مخالف بودن الان اومده ب من میگی شما دعوای سوری کردین بابام رو خام  کردین ارث ما رو بالا بکشین اگ اینطوری باید نصفش رو هم بزنه به نام فریبا مگه اون پیش کمه از تو خیلی ناراحت شدم

واقعا خیانت دیدی و با ی زمین خام شدی

چه پول پرستی هستی شما

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983

😐 این یعنی تبعیص حق داشته خدایی

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان

باید میرفت پیش باباش دعوا 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
1967
1976

خب ببخشیدا اسی حق داره بدبخت تو با یه کلمه دلت شکست دیگه اون فریبای بدبخت ک اینقد کوچیک شده چی کشیده

دوستای گلم اگه منو توی تاپیکهای خیانت،حس ششم و خلاصه تاپیک منفی دیدی حق دارید تا جون دارم بزنید منو😑😑

راستشو بگم؟؟؟ من بودم دعوا راه مینداختم وعصبی میشدم

کامنتای منو با لحن خوب و مهربانانه بخونید.⁦⬇️⁩ لطفا در ارتباط با مسائل مذهبی یا سیاسی اگر کامنت گذاشتم به جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه خیلی ممنونم
1718