1989
1955
عنوان

یعنی یه شکلات انقدر ارزش داره؟

1580 بازدید | 121 پست

شوهرم شکلات هایی که عید خریدیم و کرونا شد و دیدوبازدید نداشتیم رو برداشت برد انباری قایم کردم

الان یه هفته هست میگم تاریخش میگذره بیار بخوریم 

الان رفته ۷ تا دونه اورده تو دستش مشت کرده میگه ۲تا تو ۲تا من ۳تا السا(دخترم)

هی بهش میگم خب بذار من خودم انتخاب کنم سفت مشت کرده بود تو دستش انگار طلا هست منم دزدم

۲تا خودش انتخاب کرد بهم داد منم شکولاتارو پرت کردم وسط اتاق

خیلی بهم برخورد😔

همه چیزو اینجوری میکنه لواشک درست میکنیم مثلا ۲۰ کیلو الو میخریم درست میکنیم میبره پایین قایم میکنه چیپس پقک هر چی که فکر کنید میبره انباری قایم میکنه 

ینی این حاضر تاریخش بگذره اما ندع بخورین 

پشما م

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983
1967
1976

کلید انباری رو برای خودت درست کن یه روز وقتی نیست برو هر چی خوراکی هست ببخش با انباری خالی مواجه بشه دیگه از این به بعد همه چیزو درجا میخوره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید