عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13924 بازدید | 195 پست
سالها پیش همسایمون یه مردی بود که کار ثابت و درآمد نداشت وضع مالیشون خوب نبود بیشتر وقتایی که کار پی ...

واااای سالها پیش. اون موقع اوضاع اقتصادی بهتر بوده و اینجور شده. متاسف شدم

مامان بابا، صدامو می‌شنوید؟!؟ از همیشه بیشتر بهتون نیاز دارم. کاش برمی‌گشتید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوتا بودن اتفاقا پسر عمو هم هستن هردو هم با یه روش اونم با تفنگ فاصله زیادی هم بین مرگشون نیفتاد تقریبا چهار پنج ماه هیچکس هم دلیل خودکشیشون رو نمیدونه

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
چندوقت پیشم جا خونه مامانم یه پسره متاهل زنش باردار بود خودشو از پل پرت کرد پایین مرد تو ی جیبشم ...

کاش پول ندارن حداقل جلوگیری کنن

2728
اره دوتا بودن اتفاقا پسر عمو هم هستن هردو هم با یه روش اونم با تفنگ فاصله زیادی هم بین مرگشون نیفتاد ...

خودکشی با تفنگ زیاد شده. اکثرا هم سن کم. از کجا تفنگ میارن. عجبااااا

جیگرم سوخت🥺🥺

من اون موقع ها بچه بودم الان که فکر میکنم خییییلی ناراحت میشم یادم میاد که با چه مظلومیت و بی سرصدا فقط آروم و بیصدا در میزد که درو براش باز کنن

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
اینقدر حقیرن که نمیفهمن خدا روزی بچه رو خودش میده

البته که اینجور هم نیست. من خودم راضی تر بودم نبودم

من اون موقع ها بچه بودم الان که فکر میکنم خییییلی ناراحت میشم یادم میاد که با چه مظلومیت و بی سرصدا ...

مرد و آروم بودن؟! ایول. از وقتی ازدواج کردم فکر میکنم همه مردا داد و بیدادی هستن

خوب نیس ولی خب من خوبش میکنم همه چی بستگی به خودت داره شوهرت خیانت کرد طلاق بگیر نمیتونی طلاق بگیری ...

من مشکلم خیانت نیست. شما خیانت دیدی؟ 

خودکشی حساب نمیشه ولی داداش  دوستم عاشق یک دختر میشه دخترم خیانت میکنه و میره با یکی دیگه پسرم لج میکنه شروع میکنه به تهدید کردن دختره دخترم با باباش نقشه میکشن پسره را میبرن تو بیابون رگ دستش را میزنن و بعدم خفش میکنن مامان پسرم بدبخت به چهلم نرسید دق کرد مرد

2706