2733
2739
عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13930 بازدید | 195 پست

بله یکی از اشناهامون سالیان پیش خودشو اتیش زده بود..در زیرزمین هم اهنی بوده دخترش میگفت هرکاری میکردیم نتونستیم نجاتش بدیم..جلوی چشممون سوخت و تموم شد

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سالها پیش همسایمون یه مردی بود که کار ثابت و درآمد نداشت وضع مالیشون خوب نبود بیشتر وقتایی که کار پیدا نمیکرد یا نمیرفت سرکار بچه هاش و زنش تو خونه راهش نمیدادن و من تو دوران کودکی میدیدم ساعتها پشت در می موند بعد یه روز تو خونه خودشو حلق آویز کرد

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
دختر عمم از دست شوهرش خودسوزی کرد زن جوون بیست ساله

دختر عموی منم همینطور 😔😔با دوتا بچه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728

من میخواستم اینکارو بکنم وقتی خوابگاه بودم یه شهر دیگه وقتی بهم تعرض شد به دو راه فکر کردم خودمو تو دریا غرق کنم یا از پُل خودمو بندازم پایین رودخونه راه دوم رو انتخاب کرده بودم اما یه لحظه یاد خانوادم افتادم گفتم گناه دارن داغون میشن آبروشون میره بدنام میشن فکر کردم اونا منو فرستادن درس بخونم من اینکارو بکنم خیلی ظلمه موندم و زندگی کردم الان هم می‌خوام برم شکایت کنم.

1399/6یه روز قشنگ و خوشحال کننده برای منه😃که با نمره عالی دفاع میکنم😃
خدانکنه عزیزم این چ حرفیه توروخدا منم کردم بخدا عین صگ پشیمونم الان نکن هنوزم امیدهست!

زندگیت الان خوبه یعنی؟ 

مامان بابا، صدامو می‌شنوید؟!؟ از همیشه بیشتر بهتون نیاز دارم. کاش برمی‌گشتید. 
2738
منم ۱۰ ورق خواب آور خوردم چن روز بیمارستان بودم اما نمردم 

قرص بی فایدست. با شستشو معده زنده میمونن

جاری احمقم اونم سه دفعه با قرص

ولی خدا رحم به بچه های کوچیکش کرد 

نمرد

اما بدتر شد

و نتیجش شده مصرف بیش از حد قرصا ی معده و داروهای اعصاب

چون اون قرصایی که خورده بود همه چی بدنشو بهم ریخت

زندگیت الان خوبه یعنی؟ 

خوب نیس ولی خب من خوبش میکنم همه چی بستگی به خودت داره شوهرت خیانت کرد طلاق بگیر نمیتونی طلاق بگیری بشو دیوار فقط خودت میتونی زندگیتو خوب کنی زندگیتو بدکنی!!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
جاری احمقم اونم سه دفعه با قرص ولی خدا رحم به بچه های کوچیکش کرد  نمرد اما بدتر شد و نتیجش ...

آره. قرص فقط عذابه

الان خوشحاله که زنده ست؟ 

کلا از زندگی ناامیده قبل از اون یکی دوبار دیگم قرص خورده بود ک خداروشکر همش ناموفق شد ولی دستشو خیلی عمیق زده بود چند ساعت تو اتاق عمل بود انقد زجر کشید ک دیگه دست ب خودکشی نزد🤭

2706