2726
عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13924 بازدید | 195 پست
خیلی تلخه که شما اولین نفر بودین

خیلی ینی اینقد حال و روزم بد بود ک‌ حد نداشت 

اینقدم عمیق بریدع شد 

فک کن دستشو منگنع کردع بودن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ماه پیش ی پسره بیست ساله سم خورده بود تو بیمارستان داد میزده ب دکترا میگفته نذارین بمیرم فکرکنم میخواسته خانوادشو بترسونه ولی فوت شد طفلک😢😢

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی
2728
اره یکی از اشناهامون .زنش خودشو اتیش میزنه  چهار تابچه دلشته دوبار زن میگیره .دخترشم که ازدواج ...

چقدر تلخ

مامان بابا، صدامو می‌شنوید؟!؟ از همیشه بیشتر بهتون نیاز دارم. کاش برمی‌گشتید. 
یه ماه پیش ی پسره بیست ساله سم خورده بود تو بیمارستان داد میزده ب دکترا میگفته نذارین بمیرم فکرکنم م ...

بعضیا واسه خودنمایی این کارو میکنن. به آخر خط نرسیدن

هفته پیش یکی از آشنا ها جوون ۲۳ ساله خودشو وسط خونه دار زد😑

ای بابا. شرایط بد شده خیلی

خودکشی ناموفقم داشتیم خواهر شوهرم قبلا هرچی به شوهرش گفته طلاقم بده طلاقش نمیداده 30سال نخونمیدونم یا 15سال یا 20سال میگفت شوهرش از خودش بزرگ تر بوده شوهرش خی لب دوسش داشنه ولی اینو تو 12سالگی شوهر دادن بچه بوده امروز گفته اره فردا گفته نمیخوام ..خخلاصه که نفت میریزه رو خودشو و خونه رو اتیش میزنه دستشو و صورتشو همش میسوزه الان جراحی کرده ولی دستاش هنوز جای سوختگی هست یه انگشتشم کاملا سوخته ولی خیلی خوشگله بلاخره هیچی زنده موندو شوهرش طلاقش داد بلاخره 

خسته شدم کرنا هم گرفتم میگم احتمالا بتونم کاری نیاد بفهمن کروناس

خسته از چی؟ نزن این حرفارو عزیزم

خودکشی ناموفقم داشتیم خواهر شوهرم قبلا هرچی به شوهرش گفته طلاقم بده طلاقش نمیداده 30سال نخونمیدونم ی ...

من شرایطش درک میکنم. خوب شد در آخر طلاق داد

2706