1874
1955
عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4185 بازدید | 195 پست

خودکشی ناموفقم داشتیم خواهر شوهرم قبلا هرچی به شوهرش گفته طلاقم بده طلاقش نمیداده 30سال نخونمیدونم یا 15سال یا 20سال میگفت شوهرش از خودش بزرگ تر بوده شوهرش خی لب دوسش داشنه ولی اینو تو 12سالگی شوهر دادن بچه بوده امروز گفته اره فردا گفته نمیخوام ..خخلاصه که نفت میریزه رو خودشو و خونه رو اتیش میزنه دستشو و صورتشو همش میسوزه الان جراحی کرده ولی دستاش هنوز جای سوختگی هست یه انگشتشم کاملا سوخته ولی خیلی خوشگله بلاخره هیچی زنده موندو شوهرش طلاقش داد بلاخره 

خسته شدم کرنا هم گرفتم میگم احتمالا بتونم کاری نیاد بفهمن کروناس

خسته از چی؟ نزن این حرفارو عزیزم

مامان بابا، صدامو می‌شنوید؟!؟ از همیشه بیشتر بهتون نیاز دارم. کاش برمی‌گشتید. 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خودکشی ناموفقم داشتیم خواهر شوهرم قبلا هرچی به شوهرش گفته طلاقم بده طلاقش نمیداده 30سال نخونمیدونم ی ...

من شرایطش درک میکنم. خوب شد در آخر طلاق داد

1983
آره باورت میشه چون براش چیزی ک میخواست رو نخریدن

توان خرید نداشتن یا لج به لج گذاشتن؟ 

جاش نیس بگم که  ممنون عزیزم  ولی از یه جایی به بعد کم میاری دعا کن لطفا دعا کن بمیرم&nb ...

ورزش کن. به خودت برس. و اینکه پدر و مادرتو از ته دل بغل کن. اونا خیلی میتونن بهت کمک کنن تو انگیزه گرفتنت. 

1967
یکی از بچه های دوران دبیرستانم ... بخاطر کنکور ... خودشو از ارتفاع پرت کرد پایین 😖

آخ آخ. اما فکر کنم درد این مدل خودکشی کمه. خب آخه دانشگاها ظرفیتش ن بالا رفته

من خودم ی بار با قرص خودکشی کردم  خیلی تحت فشار بودم ایکاشم تموم میکردم  نمیدونم حکمت مو ...

با قرص که نمیشه 

1974

اره دخترعموی همسرم۱۹سالش بود مادرشوهرش وشوهرش کتکش زدن مادرشوهرش مثل برده باهاش رفتارمیکرد خودسوزی کرد مرد دوماهه

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥بابام میگع خداانگشت نداره بکنه توچشم ادماش کم کم تاوان همه کاراشو میدع!
من امشب امتحان میکنم با لوله بخاری دعا کنید جواب بده 

این چ حرفیه!!!!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥بابام میگع خداانگشت نداره بکنه توچشم ادماش کم کم تاوان همه کاراشو میدع!
اره دخترعموی همسرم۱۹سالش بود مادرشوهرش وشوهرش کتکش زدن مادرشوهرش مثل برده باهاش رفتارمیکرد خودسوزی ک ...

کاش ازدواج وجود نداشت

1718