1874
1959
عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

4185 بازدید | 195 پست

از آشنا، دوست، اقوام کسی خودکشی کرده تا حالا؟ 

از چه طریقی بوده خودکشی بنده خدا؟

مامان بابا، صدامو می‌شنوید؟!؟ از همیشه بیشتر بهتون نیاز دارم. کاش برمی‌گشتید. 

آشنای همسایمون

دختر ۱۴ ساله باباش به مادرش خیانت میکنه مادرشم جدامیشه پسرشو باخودش میبره اما به زنه میگه دخترمو نمیدم زنه هم میافته دنبال قانون اینم با زن باباش نمیسازه یه مدت میاد خونه ی عموش زنعموشم میگه من پسر مجرد دارم نمیخوام آسیبی بهش برسه بازم میره پیش باباش تو زیر زمین خودشو دار میزنه چون قدش بلند بوده وسقف کوتاه پاهاشم موقع مرگ از زانو خم بوده طفلکی😥

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

ار. رگشو زد 

خودم اولین نفر دیدمش 

نجاتش دادیم

من صیادمو تو ماهی🐚  نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967

نمیدونم 

فقط میدونم قرص خورده

بعدا سر خودشون رو کردن عین کبک تو برف گفتن ایست قلبی کرده

حالا کل شهر میدونن

علت ش رو 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
مادرم خودشو اتیش زده بوده

ای واااااای چرا؟

کـاش دنیـادسـت زنــهابـود،زنــهاکـه زایـیـده انـدیعنـی خلـق کـرده انـدوقـدرمخلـوق خـودشـان رامیـدانـنـد.                     شـایدمـردهـاچـون هیـچ وقـت خـالـق نبـوده انـد،    آنقـدرخـودرابـه آب وآتـش میـزنـنـدتـاچیـزی بیافرینـند.                          اگــردنـیادسـت زنــهابـودجنـگ کجـابـود...؟!                                                                                       

بله......دختر عمم و پسر عموش بعد از کلی عاشقی ازدواج کردن...بعد از۱۰سال شوهرش خودشو دار زد.....امروز شنیدم دختر عمم ازدواج دوم کرده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
1974

شاید باورت نشه من خودمون هم باور نکردیم یخ پیرزن ۶۹ ساله که همیشه صف اول نماز جماعت تو مسجد بود  دوسال پیش خودکشی کرد با بنزین خودشو سوزوند بخاطر اذیت های عروسش

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .

نوه عمه بابام یه دختر حدودا بیست و خورده ای بود نامزد داشت خودشو از طبقه چهارم انداخته بود پایین

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
1718