2703
2553
عنوان

بازی با کودک دو ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 23 پست
دختر منم..دلم براش میسوزه.کاش کرونا زودتر بره.حداقل خدا به بچه هامون رحم کنه.نه پارکی نه مهمونی نه گ ...

آره بخدا كاش تت وقتي كوچيكن كرونا بره شخصيتشون اجتماعي بار بياد.حالا من و دوستم باهم بچه آورديم كه باهم همبازي شن.حتي بخاطر من خونه شو آورد كوچه ما اما قسمت نبود انگار 😐😐😐

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جانم مث دختر من

آخي عزيزم نازي بچه هامون 😕😕

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2720

پسر من ۱۰ دقیقه توپ بازی میکنه حوصلش سر میره منم بازی میکنما باهاش ولی حوصلش سر میره. یه نیم ساعت تلویزیون میبینه بعد دیگه نگاه نمیکنه ولی باید روشن باشه صداشو بشنوه خاموش کنی گریه میکنه عین ابر بهار. با لگو هاش بازی نمیکنه اصلا. فقط تو اشپزخونه میچرخه و چیزای خطرناک میخواد و جیغ میکشه. نمیدونم چطور سرگرمش کنم. تاب هم خریدیم براش یه دو دیقه تاب میخوره میپره پایین..😞😞😞

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
آره بخدا كاش تت وقتي كوچيكن كرونا بره شخصيتشون اجتماعي بار بياد.حالا من و دوستم باهم بچه آورديم كه ب ...

عزیزم... 😔

من گاهی میبرمش خونه مامانم اینا

بچه داداشمم میاد با هم بازی میکنن

ولی داداشم و زنش و بچه‌ش اصلا نکات بهداشتی رو رعایت نمیکنن حتی ماسکم نمیزنن همش میرن بازار  و اینور اونور واسه همین خیالم ناراحته دیگه مجبورم بمونم خونه

شوهرمم در ماه دوهفته خونه نیست  خیلی حوصله‌ش سر میره طفلی

براش آهنگ بچگانه میزارم

فیلمای آموزشی ریختم تو فلش

پازل و نقاشی و بدو بدو . عروسکاشو میزاریم تو روسری بعد تابشون میدیم😅 میریم تو حموم اون اب بازی میکنه من لباس میشورم

اینجوری روزامونو میگذرونیم

2714
عزیزم... 😔 من گاهی میبرمش خونه مامانم اینا بچه داداشمم میاد با هم بازی میکنن ولی داداشم و زنش و ...

آخي.كار خوبي ميكني كه احتياط ميكني.عزيزم مجبوريم خودمون سرگرمشون كنيم ولي سخته واقعا