2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم ناراحتم ماشینمون یکسر خرابه و خرج خونواده ای رو میده

ان شاالله درست بشه ومشکلات حل بشه

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
2714

ان شاالله مشکل همه حل بشه 

من از هیچی ناراحت نیستم 

معمولا ناراحتی رو نگه نمیدارم 

الانم عالیم 😍😍😍😍😂

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
وضعش خوبه ساختمون سازه ،۳۰تا واحد داره ،۳ میلیارد هیچی نیس براش ،من ۲۰۰ فقط طلام میشه ،ولی بازم احسا ...

من انقدر پسته كه ميگه من سنار هم بهت نميدم! اگه طلاق توافقي ميخواي مهريه ات رو ببخش و برو! در صورتيكه جايگاه اجتماعي وااااقعا بالايي داره. وضعشم خب معموليه. مثلا خونه ١٢٠ متري جاي خوب تهران و ماشين خارجي

زندگى را نفسى ارزش غم خوردن نيست …
خدا به ما زنا کمک کنه واقعا داره بهمون ظلم میشه

يعني من خودم شاغلم جاي دولتي، دكتري دارم همه مقاطع رو هم دولتي خوندم، انصافا ظاهرم هميشه تو چشمه😅

ولي با همه بدي هاش ساختم كه مثلا مطلقه نشم. كتك خوردم! فحش خوردم! مجبورم كرد با خانواده ام قطع رابطه كنم! سنار هم برام خرج نكرده! نه عروسي! نه سرويس طلا! ميگه تازه خونه خريدم ندارم. من راه اومدم! رسما ميگه وظيفه من نيست خرجتو بدم! لجباز و خودشيفته اس! الانم ميگه اگه ميخواي جمع كن برو! من مهريه نميدم! 

زندگى را نفسى ارزش غم خوردن نيست …