2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ناراحتم چون بیستم دورمه و نمیدونم این درد کمر و زیر دلم به خاطر چیه

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم
2720

آره واقعا 🖒

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
دوستان شما اگه شوهرتون به ظاهرش اهمیت نده پولشو داره ها نگید گرونیه و اینا ولی خب اهمیت نمیده چکار م ...

من میرم خودم بهش میرسم و بهش انگیزه میدم که به خودش برسه

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
2714

مادربزرگ شوهرم گلگی از دیگرانو سر ما خالی کرد البته ب ما ک نگفت ب مادرشوهر و اونم بشوهر

۳بار میفهمه میرم خونه ی مامانم میکه تا اونجا میرن خونه ی ما نمیان  خودشو با مامانمم یکی میدونه

یکبار ارزش قایل نشده واسه مهمونیش زنگ بزنه دعوتم کنه ب مادرشوهر سپرده  اونوقت چ انتظارایی دارن ملت 

من شوهرم دیشب به خاطر نرفتن حونه مامانش که یه ماه بچه مریض بود خبری نشد ازش، منم نرفتم دعوای شدیدی درست کرد و اخرم گف بیا توافقی جدا شیم من نمیخوام بات زندگی کنم ،هردفعه میگه بعد دوباره میاد اشتی میگه به خاطر بچه ،الانم خونه مامانمم ،زنگ نزده از صبح ،شما بودین به خانوادتون میگفتین ؟؟

2706