1989
1955

آره واقعا 🖒

دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم پارکینسون داره دعا کنید صلوات بفرستید تا زودی خوب بشه  لطفا برای حل شدن مشکل گرفتاری عشقم دعا کنید صلوات بفرستیدتا زودی بیاد پیشم تو این دنیایی به این بزرگی هیچکس بجز خدا مامانم عشقم شما دوستان نی نی سایت ندارم   الان بعد از ۳۰ سال خونه دار شدیم مسکن مهر دور از شهر ولی خیلی بهتر خونه بدوشی بعد از ۳۰سال مامانم به آرزوش رسید خدایا شکرت هر ثانیه هم شکرت کنم کمه خدایا من میدونم درد بی خونه بودن خونه بدوشی چقدر سخته لطفا خداجون هوای مستاجر رو داشته باش همشونو به آرزویی خونه دار شدن برسون من برای همه ی شما دوستان نی نی سایت همیشه دعا میکنم صلوات میفرستم ان شاالله به خواسته های دلتون برسید روزهای خوب دوباره میاد خدا هوای همونو داره تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
دوستان شما اگه شوهرتون به ظاهرش اهمیت نده پولشو داره ها نگید گرونیه و اینا ولی خب اهمیت نمیده چکار م ...

من میرم خودم بهش میرسم و بهش انگیزه میدم که به خودش برسه

وَلے فَضاے مَجازے ثابِت ڪَرد میشِہ ڪسے و نَدید اَما دِلتَنگِش شُد...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

مادربزرگ شوهرم گلگی از دیگرانو سر ما خالی کرد البته ب ما ک نگفت ب مادرشوهر و اونم بشوهر

۳بار میفهمه میرم خونه ی مامانم میکه تا اونجا میرن خونه ی ما نمیان  خودشو با مامانمم یکی میدونه

یکبار ارزش قایل نشده واسه مهمونیش زنگ بزنه دعوتم کنه ب مادرشوهر سپرده  اونوقت چ انتظارایی دارن ملت 

منم چون بچه دو ماه و یه روزم نفخ و رفلاکس داره م شب ن روز خواب نداره و میپیچه ب خودش دیگه دیونخ شدم ...

باید تحمل کنی به مرور بهتر میشه فقط گرم نگهدار شکمش رو

خدایا شکرت 😍برای هرچی که ازت خواستم و بهم دادی😘😘😘
1983

من شوهرم دیشب به خاطر نرفتن حونه مامانش که یه ماه بچه مریض بود خبری نشد ازش، منم نرفتم دعوای شدیدی درست کرد و اخرم گف بیا توافقی جدا شیم من نمیخوام بات زندگی کنم ،هردفعه میگه بعد دوباره میاد اشتی میگه به خاطر بچه ،الانم خونه مامانمم ،زنگ نزده از صبح ،شما بودین به خانوادتون میگفتین ؟؟

1984
دوستان شما اگه شوهرتون به ظاهرش اهمیت نده پولشو داره ها نگید گرونیه و اینا ولی خب اهمیت نمیده چکار م ...

خوشحال میشم

چون می فهمم پای زن دیگه در میون نیست

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

بابام ۳۰ ساله اینجوره

واسش کادو بخر تو بهش بده با مهربونی و خوش زبونی و غیر مستقیم 

اول هم از لباسای خونگی شروع کن مثلا ست بخرین

بنظرم اینجوری بهتر جواب میده چون مستقیم بگی انجام نمیده....

من میرم خودم بهش میرسم و بهش انگیزه میدم که به خودش برسه

ای خواهر چجوری وقتی پول دست خودشه منم بخام یکم بخودم برسم میگه ادای دخترای هجده ساله رو درمیاری مگه به خودت برسی و شیک باشی بده

8