2737
2739

بی بی چکام منفی بود فقط یکی با تاخیر مثبت شد بخاطر کرونا هم ترسیدم برم تست بدم 

مطب دکتر هم این هفته تعطیله ☹

علت لکه بینی چیه؟؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
بهترین حالت بارداری بدترین حالت خارج از رحمیه امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیافته

ممنونم مهربون 

همچنین برای شما 

یعنی ممکنه بارداری باشه؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهترین حالت بارداری بدترین حالت خارج از رحمیه امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیافته

من هفت هفته و یک روزم ..

از صبح تاالان لکه بینی دارم ..الانم رفتم دستشویی خیلی زیاد بود نه در حد یکی دولکه..یعنی قراره سقط کنم به نظرت؟؟ امروز نتونستم برم دکتر .فردا قراره برم ولی فک نکنم دووم بیاره

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
من هفت هفته و یک روزم .. از صبح تاالان لکه بینی دارم ..الانم رفتم دستشویی خیلی زیاد بود نه در حد یک ...

اصلا از جات تکون نخور حتی معذرت میخوام برای توالت هم لگن بگیر زیرت ممکنه هماتوم داشته باشی ،در هرصورت نگران نباش سقط تو هفته پایین خیلی وقتها مشکل جنینیه و رحم جنین ناسالم رو پس میزنه البته انشاالله سقط نیست خوشبین باش همیشه خیلیا خونریزی شدید دارن اول بارداری

Silenc says a lot more than you think 🤍