عنوان

آبگوشت دوستاااااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 48 پست
من ابگوشت رو توو ظرف سفالی از ظهر میزارم تا شب حسابی جا بیفته ابشو جدا میکنم. گوشتشم همسر جان حسابی ...

ظرف سفالیت چه جوریه میگی؟دوس داذم برم یه دیزی سنگی بخرم ولی نمیدونم روش کار باهاش چیه

دوس ندارم اینجوری🤣🤣🤣تمام مزه اش به اینه ابش بیاری سر سفره جدا کنی بدی به مردا بکوبن🤣🤣🤣🤣

من ک خودم جدا می کنم خودم می کوبم بعد میارم سر سفره چون بچه ها حمله می کنن مریزن بهم

شیطان را خواهم کشت... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید ولی چ سوالای میپرسین اینجا. هرجوردوسداری بخور. خانمای اینجابیشترشون باردارن یا بعضیا هوس میکنن ودردسترس ندارن. بااحترام

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
2731
ظرف سفالیت چه جوریه میگی؟دوس داذم برم یه دیزی سنگی بخرم ولی نمیدونم روش کار باهاش چیه

کاش سایت خراب نبود عکس میدادم

از اینا ک تهش عرضش بیشتره از بالاش. دوتام دسته کوچولو داره سبز رنگ. 

ازاین ظرف دیزی های تک نفرم دارم مخصوص دیزی اتیشی توو جنگل. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببخشید ولی چ سوالای میپرسین اینجا. هرجوردوسداری بخور. خانمای اینجابیشترشون باردارن یا بعضیا هوس میکن ...

وا خودمم باردارم فکرم کشیده شد به ابگوشت 🤣🤣🤣حداقل تا جمعه ام احتمالا دسترسی ندارم چه ربطی داره

اره ابش که جوش اومد   میزارم البته بستگی به شعله بخاری ام داره اگه رو شمعک باشه که نمیپزه   ...

دلم دیزی سنگی یا سفالی خواست. فک کنم توش خیلی لذیذ میشه. این دیزی سنگی روش استفاده اش کامل میگی؟ برای خوودم که نهایت 6 نفر سر سفره باشیم چند نفره بخرم 

تو دیزی سنگی شب میزارم رو  بخاری برای ناهار  ابشم اشپزخونه جدا میکنه موادشم میکوبم  ب ...

عه چجوررری توضیح میدی؟ قشنگ میپزه رو بخاری؟ خیلی تو فکرم اینجوری درست کنم شب ساعت چند میزاری چند آماده میشه.؟ بعد قشنگ قل میخوره رو بخاری؟ 

میشه واسه سلامتی خواهرم صلوات بفرستین🙏

توی قابلمه رویی یا گمج درست میکنم ، محتویاتش نخود و دنبه و سیب زمینی و گوجه و رب و دارچین و گلپر و نمک و آب و عشق و صلوات و دعا ( که البته هر کدوم رو به زمان خودش اضافه میکنم ) ، و میارم سر سفره آبش رو جدا میخوریم و محتویات باقی مونده رو میکوبیم.با سبزی خوردن و پیاز و ترشی .🍁 اتفاقا خیلی خوشمزه میشه 😀

*گمج: نوعی دیگ یا قابلمه که با خاک رس درست میشه.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2706