1954
1959
عنوان

آبگوشت دوستاااااا بیاین

299 بازدید | 48 پست

😁😁😁😁

بگین چطوری میخورینش؟ ابشو تو اشپزخونه از گوشت و حبوبات جدا میکنین یا میارین سر سفره؟ باهاش چیا میخورین؟ تو چه قابلمه ای درست میکنین خلاصه هر چه میخواهد دل تنگت از ابگوشت بگو😜😜😜😜😜

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میارم سر سفره من آبشو میکشم بعدش به عهده ی شوهرمه

بادوغ وسبزیو سنگک میخوریم

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

تو دیزی سنگین با تلیت نون خشک محلیمون

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

آبشو جدا میکنیم...حبوبات و گوشتشو میکوبیم....من عاشق کوبیدشم

با سبزی خوردن و ترشی و آب نارنج تازه میخوریمش

تو دیگ استیل بار میزارمش

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  
1983
آبشو جدا میکنیم...حبوبات و گوشتشو میکوبیم....من عاشق کوبیدشم با سبزی خوردن و ترشی و آب نارنج تازه م ...

تو اشپزخونه جدا میکنین؟ یا میارین سر سفره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میارم سر سفره من آبشو میکشم بعدش به عهده ی شوهرمه بادوغ وسبزیو سنگک میخوریم

😍😍😍😍 بیا با هم بخوریم والا با صفا خانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1967
😍😍😍😍 بیا با هم بخوریم والا با صفا خانم

من دیروز ناهار خوردم😋😋

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔
تو اشپزخونه جدا میکنین؟ یا میارین سر سفره

گاهی میارم سر سفره...گاهی قبلش خودم جدا میکنم تا همسزم بیاد سریع بخوریمش

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  

من ابگوشت رو توو ظرف سفالی از ظهر میزارم تا شب حسابی جا بیفته

ابشو جدا میکنم. گوشتشم همسر جان حسابی میکوبه 

با ریحون و دوغ آبعلی و سنگک کنجدی. 😋😋

❤️❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من تا حالا قابلمه نیاوردم سر سفره یا میز ، باش رو بریز تو کاسه ها مابقی رو بریز تو تابه مسی برا گوشت ...

دوس ندارم اینجوری🤣🤣🤣تمام مزه اش به اینه ابش بیاری سر سفره جدا کنی بدی به مردا بکوبن🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1974
من ابگوشت رو توو ظرف سفالی از ظهر میزارم تا شب حسابی جا بیفته ابشو جدا میکنم. گوشتشم همسر جان حسابی ...

ظرف سفالیت چه جوریه میگی؟دوس داذم برم یه دیزی سنگی بخرم ولی نمیدونم روش کار باهاش چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوس ندارم اینجوری🤣🤣🤣تمام مزه اش به اینه ابش بیاری سر سفره جدا کنی بدی به مردا بکوبن🤣🤣🤣🤣

من ک خودم جدا می کنم خودم می کوبم بعد میارم سر سفره چون بچه ها حمله می کنن مریزن بهم

ظرف سفالیت چه جوریه میگی؟دوس داذم برم یه دیزی سنگی بخرم ولی نمیدونم روش کار باهاش چیه

کاش سایت خراب نبود عکس میدادم

از اینا ک تهش عرضش بیشتره از بالاش. دوتام دسته کوچولو داره سبز رنگ. 

ازاین ظرف دیزی های تک نفرم دارم مخصوص دیزی اتیشی توو جنگل. 

❤️❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1718