2737
2734
عنوان

نظرتون راجب اسم راستین چیه؟💙

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی هسی گذاشتی راستین؟ دیگران چی کفتن؟

خیلی راضی ام عاشق اسمشم نن تو بارداری اصلا ب کسی نگفتم اسمشو چی میخام بذارم چون واسه دخترم ب هرکی میگفتم اخ و پیف میکرد منم اصلا نگفتم خونواده شوهرمم ی اسمی خودشون هی میگفتن وقتی ب دنیا اومد شوهرم رفته بود شناسنانه بگیره بعد پرسیدن همین اسم سبحان ک ما صداش مبکنیم میخای بذاری دیگه گفتم نه اصلا راستین🤭گفت نه باید سبحان بذاری اسن دخترتم نذاشتی ما انتخاب کنیم گفتم ب هیچ وجه گفتن راستین زشته گفتم اشکال نداره خلاصه گذاشتم راستین و الان همه میگن خوشکله حتا خونواده شوهر 

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین
ایووول من اسم پسرخودم آرمان اما بعدا اسم اروین دیدم وواقعا خوشم اومد

وای ممنون کلی ذوق کردم.نامدارباشن گل پسرتون😘😘😘

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2731
خیلی راضی ام عاشق اسمشم نن تو بارداری اصلا ب کسی نگفتم اسمشو چی میخام بذارم چون واسه دخترم ب هرکی می ...

اسم دخترت چیه؟ 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
خیلی راضی ام عاشق اسمشم نن تو بارداری اصلا ب کسی نگفتم اسمشو چی میخام بذارم چون واسه دخترم ب هرکی می ...

عجب کار پسندیده ای کردی😂😂

به نظرم اسم رو نباید به دیگران گفت وگرنه هی نظر منفی میدن

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
اسم گل پسر من راستینه من تو بارداریم رو اسی م نیکان و هیرادم فکر کردم

عزیزم منم میخوام این اسم بذارم رو پسرم

درست صداش میکنن؟واکنش اطرافیان چی بود وقتی اسمشو شنیدن؟

نمیدونم چه امضایی بذارم  
عزیزم منم میخوام این اسم بذارم رو پسرم درست صداش میکنن؟واکنش اطرافیان چی بود وقتی اسمشو شنیدن؟

اره ولی راستش دو تا آدم بی فرهنگ تو فامیل شوهرم یکی دوبار آستین صداش کردن ک خیلی بهم برخورد و واکنش نشون دادم دبگه تکرار نشد ولی من عاشق اسمشم و هیچوقتم پشیمون‌نخاهم شد 

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین
اره ولی راستش دو تا آدم بی فرهنگ تو فامیل شوهرم یکی دوبار آستین صداش کردن ک خیلی بهم برخورد و واکنش ...

ما متاسفانه از این بی فرهنگا زیاد داریم تو فامیل موندم چه کنم

ولی جز این اسم هیچ اسمی به دلم نمیشینه

نمیدونم چه امضایی بذارم