2733
2734

همسرم سه روزه نمیتونه غذا بخوره میگه ته گلوم اون قسمتی که گردن و بدن بِهَم چسبیدن 

آره اون قسمت 

انگار چیزی گیر کرده

کسی تا به حال اینجوری شده؟

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

😐 من وقتی ناراحتم اینجور میشم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید لوزه هاشون بزرگ شده یا غده تیرویید داره بزرگ میشه 

نمیدونم امکان داره چون گرمی خورده اینجوری شده باشه؟

شیره انگور با ارده کنجد و کره خورده😕😐

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

سلام به احتمال زیاد شوهرتون ترش کردن که از خوردن چند خوراکی که باهم نمیسازن اتفاق میفته یه خوردن غذای چرب و... من خودمم یه وقتایی این جوری میشم و از داروهای گیاهی استفاده میکنم جواب میده  

یه ثانیه توقف کن..اون کسی که لبخند میاره رو لبت تصور کن..                                                                ای که از کوچه معشوقه ی ما میگذری...چشم درویش بکن،عشق قداست دارد...                
نمیدونم امکان داره چون گرمی خورده اینجوری شده باشه؟ شیره انگور با ارده کنجد و کره خورده😕😐

اره ممکنه آفت زده باشه چراغ قوه قشنگ بنداز ببین چیزی میبینی

اگه آفت باشه اینو بخوره اگرم ندیدی بازم بخوره اگه خوب شد که یعنی آفته

نعناع وگشنیز رو بقدری ریز باید بسه که مثل خمیر اول ریز ریزکن بعد بریز مخلوط کن

یکن نمک بزن و یه قاشق پر تو یه پیاله ماست هم بزن بده بخوره

کم کم بخوره و سریع قورت نده تو دهنش یکم نگه داره بعد

ما دوای دردمون واسه آفت همینه فقط

2738