1874
1955

طلافروشیا باز میکنن؟ باید بفروشم کارمم خیلی واجبه فک میکنید باز میکنن اخه بعضیا میگن ممکنه تا شب یلدا تمدید کنن

دوستان گزارش بزنین برام خیر ببینید. لایک کنید براتون صلوات میفرستم. اگر زدین گزارش لایک کنید. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5422728/کسی-اینجا-توی-ازدواج-بین-2تا-خواستگار-شده-یکیشونو-بخواد-اما-اون-خواستگار

انجام کلیه خدمات قالیشویی، با سرویس دهی در کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف، شستشوی اسلامی، لکه گیری، رفوگری و....

1983
1967
شهر ما تعطیله 

اااا کجاییی 

خدا یا میدونم که میبینی پس خودت جواب دل شکستم بده 😓چی میشه تموم دردام تموم بشن ؟؟چی میشه یه روز از خوشحالی قهقهه بزنم که دیگه هیچ مشکل و گرفتاری ندارم . خدایا بریدم 😢حسرت یه روز بدون غصه و ناراحتی را دارم 😩
1976
من آخر نفهمیدم دندون پزشکا هستن یا نه😑

پزشکا کلا هستن 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

بله هستن دوشنبه هفته قبل رفتم واسه جراحی دندون عقل

خدایا بهترین نعمتی که به من دادی خودت هستی پس به اندازه خودت بینهاااااایت شکر🥰 وزن شروع:۶۷   وزن فعلی:۶۵   وزن هدف:۵۵   قد:163

بچه ها شهرماهم کلا تعطیله.به نظرتون اداره پست بعد،ازظهر ها بازه؟؟

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

اره هستن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند