2733
2734
عنوان

پسرم به تازگی وارد هفت ماهگی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 24 پست
مامان های با تجربه   میشه منو هم راهنمایی کنید تورو خدا  ببخشی استاتر ک تو تایپیک تو کمک ...

رفلاکس رو تجربه ندارم ولی کولیک باید روش شیردهیتون جوری باشه ک هوای کمتربخوره غذاهای نفاخ مث حبوبات هندونه میوه های ملین ماهی فراورده های کنجدی ماهی بستنی خامه نخورید یه قطره کولیک ایز من میدادم ب پسرم عالی بود بعد از هربار شیر دهی اروغشو بگیرید شکمشو با روغن بادام ماساژ بدین من پسرم پنج ماهگی خوب شد ولی دکتر میگفت گاهی تا یکسالگی ادامه پیدا میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی دورت بگردم   دلم براش میسوزه  خیلی اذیته توزو خدا طبیعیه این رفلاکس و نفخ  هیچ ...

ن بخدا نگران نباش.ببین من شهر غریب تک تنها ی زایمان سختتتت.شب روز گریع نفخخخ.همش بیدار‌.خیلی بردمش دکتر.ی بار دکترم گف خانوم ممکنه تا ۴یا۶ماهکی ایطور باشه.خودتونم همیطور بزرگ شذیذ مگه قدیم دارو بود‌میگف بغلش کن موقع درد.تکونش بده‌خیلی راه ها رفتم دبدم راست میگف دکترع.تا روال طبیعیشو نره هیوی بدردش نخورد.فقط گاهی گرمیچر میداذم.بازم یکم بعد همونطور‌اما خب گذشت.و فعمیدم ای دوره هرکاری کنی فایده نداره.رفلاکسش میتونی بالشت بزاری زیر سرش ک برنگرذه استفراغش.و روپهلو بخابونش.انشالله ک زودبگذره

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
ن بخدا نگران نباش.ببین من شهر غریب تک تنها ی زایمان سختتتت.شب روز گریع نفخخخ.همش بیدار‌.خیلی بردمش د ...

مرسی دردت ب جانم     بخدا منم غریب و تک  و تنهام 

مرسی ک بهم ارامش دادی خدا بهت خوشبختی بده 

2728
مرسی دردت ب جانم     بخدا منم غریب و تک  و تنهام  مرسی ک بهم ارامش دادی خدا بهت ...

خدانکنه گلم‌.سوالی داشتی بپزس گلم

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2738
پودر پیدرولاکس

بریم داروخانه بگیم پودر همین ؟؟مرسی