2726
عنوان

چجوری ازشوهرتون پول میگیرین

1508 بازدید | 104 پست

سلام بچه ها خوبین؟شما چجوری ازشوهرتون پول میگیرید؟ماهانه یک مبلغ مشخص اول ماه میگیرید یا برای هرچیزی یا کاری جدا جدا پول میگیرین؟

من ترم آخر پرستاریم و هنوزشاغل نشدم.الان دوران عقدیم.میخواستم بدونم بهترین روش برای پول گرفتن ازشوهر چه درعقد و چه درزندگی مشترک چجوریه که همین اول کار شوهرمو اونجوری باربیارم.

درآمد شوهرمم تقریبا خوبه.

میگم پول بده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم پول بده

😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2728

من ماهیانه تعیین کردم..ولی دوساله همون ۵۰۰ تومنو بهم میده..زیادش نمیکنه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

دوستان گزارش بزنین برام خیر ببینید. لایک کنید براتون صلوات میفرستم. اگر زدین گزارش لایک کنید. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5422728/کسی-اینجا-توی-ازدواج-بین-2تا-خواستگار-شده-یکیشونو-بخواد-اما-اون-خواستگار

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

اومدم ببینم سیاستتون چیه تا پول ندم  

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

همسر من بدون اینکه بگم هر ماه مبلغی میزنه تو کارتم... به نظرم غیر مستقیم بگو

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

باهاش باشم چیزی بخوام اون میخره ( حتی چیزیو زیاد نگا کنم میفهمه میگه بیا برات بگیریم خیلی با شعوره ) 

یوقت بیرون اینا دارم با دوستام میرم برام میریزه خودش 

خودمم مستقلم ولی بازم اون میریزه خودم هیچوقت نمیخوام و نمیگم تو شخصیتم نیست

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند
2706