1954
1959
عنوان

چجوری ازشوهرتون پول میگیرین

1366 بازدید | 99 پست

سلام بچه ها خوبین؟شما چجوری ازشوهرتون پول میگیرید؟ماهانه یک مبلغ مشخص اول ماه میگیرید یا برای هرچیزی یا کاری جدا جدا پول میگیرین؟

من ترم آخر پرستاریم و هنوزشاغل نشدم.الان دوران عقدیم.میخواستم بدونم بهترین روش برای پول گرفتن ازشوهر چه درعقد و چه درزندگی مشترک چجوریه که همین اول کار شوهرمو اونجوری باربیارم.

درآمد شوهرمم تقریبا خوبه.

میگم پول بده

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔
میگم پول بده

😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

دوستان گزارش بزنین برام خیر ببینید. لایک کنید براتون صلوات میفرستم. اگر زدین گزارش لایک کنید. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5422728/کسی-اینجا-توی-ازدواج-بین-2تا-خواستگار-شده-یکیشونو-بخواد-اما-اون-خواستگار

اومدم ببینم سیاستتون چیه تا پول ندم  

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...خدا نگهدار همتون دیگه از این به بعد نمیتونم بیام سایت اگه با حرفام دلتونو شکستم ازتون معذرت میخوام حلالم کنید .شایدم لغو کاربری کردم.

همسر من بدون اینکه بگم هر ماه مبلغی میزنه تو کارتم... به نظرم غیر مستقیم بگو

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
1967

باهاش باشم چیزی بخوام اون میخره ( حتی چیزیو زیاد نگا کنم میفهمه میگه بیا برات بگیریم خیلی با شعوره ) 

یوقت بیرون اینا دارم با دوستام میرم برام میریزه خودش 

خودمم مستقلم ولی بازم اون میریزه خودم هیچوقت نمیخوام و نمیگم تو شخصیتم نیست

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند
1976

من اصلا نه میگم بهش نه میگیرم

مجرد😂😂😂😂

البته زن هم نیستم😁😁😁😁

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

اینجا اکثرا میگن ۲۰۰بده بریم ارایشگاه در حالیکه ۱۰۰تومن هزینه ارایشگاهه خخخ

من اینو یاد گرفتم ازشون😅

بگذار بگذرد روزهایی که روز ما نیست، روزگاری روز ماهم میرسد!
1718