2410
2553
عنوان

ساک نی نی

349 بازدید | 61 پست

سلام خانوما خوبین میدونم زوده ولی میشه بگین چی باخودم ببرم بیمارستان.برای نی نی آخه من دست تنهام ن مادرم هس نه مادرشوهر میخوام از الان آماده باشم

لباس بافت گرفتم واسش ولی یقشون واسه روزاول خوب نیست سرهمی هم نگرفتم الان بگین چی ببرم 

خوش اومدی نازمامان.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم هنوز نبستم باید ببندم باید اول لباساشو بشورم همینطور لباس خودمو و اتو کنم بذارم تو چمدون خیلی کا ...

من همه روشستم همونطور ک گفتم دست تنهام از الان اینکاراروکردم گفتم ماه های آخر هم استرس هست هم اینکه سنگین میشم

خوش اومدی نازمامان.😊
2714
لباس مخمل باید بگیری برا بیمارستانش 

نگرفتم هم وضعمون روبراه نبود بقیه روهم مامانم گرفته روم نشد بگم بگیره.

وهم اینکه تو هوای سرده کسی روهم ندارم دورووربیرون نمیرم اصلا

خوش اومدی نازمامان.😊
من همه روشستم همونطور ک گفتم دست تنهام از الان اینکاراروکردم گفتم ماه های آخر هم استرس هست هم اینکه ...

منم تنهام ایران نیستم فقط منم و شوهرم تاحالا یه روز بیکار نبودم برای همین نرسیدم هنوز الانم باید چمدون بخرم جدا برای بچه تا تو بیمارستان راحت باشم 

خیلی خوبه تو از الان جمع کنی وسایلت رو خیالت راحت میشه  

Silenc says a lot more than you think 🤍

یک بسته پوشک سایزصفر

یک سرهمی مخمل سایزصفر

یک شیشه شیر

یک بسته پوشک واسه خودت

یک مانتو و روسری برای برگشتن ازبیمارستان

همین

بعد باید بعد زایمان یکی واست شوربا نسکافه کمپوت بیاره بخوری

فقط بخاطرخدا
ببین،برا خودتم خرما و مغز و ابمیوه ببر.لباس و نوار بهداشتی ببر. برا نی نی هم لباس نخی ببر،پوشک و هم ...

حوله ازاین نخیای کوچیک خوبه.یادستمال مرطوب.سرهمی نگرفتم اصلا🙈

خوش اومدی نازمامان.😊
کمکم میکنین.

اوخیییی ننه جااان 

به سلامتی زایمان کنی 💜

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
یک بسته پوشک سایزصفر یک سرهمی مخمل سایزصفر یک شیشه شیر یک بسته پوشک واسه خودت یک مانتو و روسری ب ...

من هیشکیوندارم عزیزم خودمم و خدای بالاسر.لباس یه پنج تیکه داره پتو دورپیچ داره قنداق فرنگیم هست سرهمی بازم لازمه

خوش اومدی نازمامان.😊
2706