1989
1955

چون این روزا کسی جنبشو ندار

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

خانه خود را زیبا تر کنید

1983

این حرفارو بزاری رو هم یه نون بربری هم بهت نمیدن هیچ عشقتم از دست میدی این حرفا چیه بابا تو عشق که کوچیک بزرگی نداریم غرور چیه خب شد که شد نشد هم نشده دیگه قسمت نبوده 

جایگاهش چیه؟ همسر یا دوست پسر؟ من برای همسرم هیچ غروری توی این زمینه رو قبول ندارم و همیشه بهش ابراز علاقه کردم و میکنم و ایشون الان از من پیشی گرفته تو این مورد❤

فروش انواع میوه خشک و عسل ها و ادویه های مخصوص و دمنوش ها.. پیچ اینستاگرام                       mivekhoshke_hanami
1967
اصلا چه ربطی ب کوچیک شدن داره

شاید طرف قبول نکنع از اون جهت میگن

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

به نظرم اعتدال داشته باش چرا نباید طرف مقابل بفهمه دوسش داریم غرور به چه قیمتی 

ولی اگه یه بار گفتی دوبار گفتی به نظرم منتظر عکس العمل اون باش زیاده رویش طرف رو ازت دور میکنه

8
هیچ کدوم کراش

به شخصیتش نگاه کن ، اگر از اون دسته ادم هاست که همه چیز رو به شوخی میگیره و نگاه جدی رو اطرافیانش نداره نگین 

فروش انواع میوه خشک و عسل ها و ادویه های مخصوص و دمنوش ها.. پیچ اینستاگرام                       mivekhoshke_hanami
خب بگه نه  چرا کوچیک میشمم؟؟؟شاید باهاش حرف زدم خودم گفتم نمیخام

شاید از دید شما مثلا کوچیک نمیش خب ولی از دید یکی دیگ خرد شد غرورش کوچیک شدن محسوب میش 

حالا کلا حرف استانداردی هم نیست