2737
2734
عنوان

کی سنتی ازدواج کرده و الان راضیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 99 پست

اگه عشق عاقلانه باشه و بدون هوس چه قبل ازدواج پیش بیاد چه بعدش موندگاره 

کسی از عشق قبل ازدواجش ضربه میخوره که دوران دوستی رو دنبال خوشگذرونی بوده فقط و چشمشو بسته و بجای شناخت طرف مقابل فقط درگیر احساس شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی واقعا کسی هست ک کاملا از ازدواج راضی باشه ؟!!! ن پول ن محبت ن ظاهر تو ازدواج مهم نیس فقط باید همدیگرو درک کنن ک فک کنم خیلی سخت از این زوجا داشته باشیم

☁️🪐 Ты согреваешь мою душу
🤣🤣🤣 مهم اینه حداقل الان اینو میدونم تا سی سالگی انتخابم شوهرم بوده. شوهرمم همینطور. شایدم شما درس ...

میفهمم.من کلا تعصب ندارم رو هیچکدوم..فقط واقعا خودم همیشه انتظار دارم که اونایی که آشنا ودن و جندین سال دوست بودن زندگی بهتری داشته باشن ولی اطرافم متاسفانه اینطوری نیست و تعجب میکنم

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2731
ینی واقعا کسی هست ک کاملا از ازدواج راضی باشه ؟!!! ن پول ن محبت ن ظاهر تو ازدواج مهم نیس فقط باید هم ...

عزیزم خداروشکر من کاملا راضیم.دقیقا هم بخاطر همین درک...نمیگم اصلا مشکل نداریما.که واقعا امکان نداره...ولی همیشه خداروشاکرم که با همسرم ازدواج کردم و کنار همیم

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2738