2726
عنوان

کی سنتی ازدواج کرده و الان راضیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 99 پست
شاید ولی نه به اندازه ی دهه شصتیا اصلا دهه شصتیا خیلی شوهرین🤣🤣

بابا خدایی منم خیلی شوهریم...فک کن دو ساله خونه خودمونیم کلا یکبار بدون شوهرم رفتم خونه مامانم   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁😁 فقط یه مشکل بزرگش به نظر من اینه که اون دختر میتونستی با ازدواج سنتی زن هر کسی بشه و مرده هم ...

عزیزم اینطوری فک کنی که خب تو عشق هم ممکنه اصلا طرفو نمیدیدی . اگر کل آدمای کره زمینو ببینی شاید یکی دیه رو دوس داشته باشی 

2728
ایشالا مشکلاتتون حل شه 

حل نشدنی ۹ سال تلاش کردم با محبت با عشوه با علاقه با احترام نامه نوشتم حرفای دلم رو  رو در رو گفتم  با آرامش  با داد و بیداد. هیچ  هیچ هیچ نرود میخ آهنین در سنگ  دیگه منی که یه دختر شاد و سر زنده بودم تو فامیل شدم یه دختر سرد و افسرده 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
حل نشدنی ۹ سال تلاش کردم با محبت با عشوه با علاقه با احترام نامه نوشتم حرفای دلم رو  رو در رو گ ...

توکل به خدا ...چی بگم عزیزم...ناامید نشو ... بهرحال دنیا به آخر نرسیده ... امتحان خداست شاید

توکل به خدا ...چی بگم عزیزم...ناامید نشو ... بهرحال دنیا به آخر نرسیده ... امتحان خداست شاید

این دیگه امتحان نیس کنکور سراسری رو رد کرده 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
شاید چهل سال میدیدی عاشق یکی دیگه میشدی 

🤣🤣🤣 مهم اینه حداقل الان اینو میدونم تا سی سالگی انتخابم شوهرم بوده. شوهرمم همینطور. شایدم شما درست بگیا ولی من این نکته برام خیلی مهم بود هر کی میامد سنتی جلو پاش میزاشت تو خونه مهم نبود کی بود چی بود عقب عقب میرفتم هعی اشاره میدادم به مامانم نمیخوام🤣🤣🤣🤣

2706