2737
2734
عنوان

کی سنتی ازدواج کرده و الان راضیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 99 پست
یکیشون داره با هَووش زندگی میکنه اون یکی شوهرش میخواد سرش هَوو بیاره یکی دیگشون بعد 16 سال میخواد ...

ای وای من...چقد بد   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سنتی بالاپایین داشتیم اما راضیم دوست پسردوست دختر خوشبخت که به هم رسیدن دورم هست اما اونایی که ...

اره دقیقا... ولی دوستای من همه عشق عاشقی بودن همه هم از دم طلاق

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2731
راستش من تو شرایط پایدار روحی نبودم بابت یه قصیه‌ی نافرجام و بهترین پسر فامیل که میشناختم چقدر از هر ...

خداروشکر.برا امضاتم صلوات فرستادم   

برا همین اسم ازدواج سنتی میشنوم حالم بد میشه

عاقلانه حرکت کن ... این مهم ترین اصله ...ولی تهش بسپر به خدا ...چون هرچقد بخوای زرنگ باشی باز مطمئن باش ممکنه اشتباه کنی 

2738
چه بامزه هردوتا رو تجربه کردی 

اره بخدا

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
عاقلانه حرکت کن ... این مهم ترین اصله ...ولی تهش بسپر به خدا ...چون هرچقد بخوای زرنگ باشی باز مطمئن ...

واقعا دیدم ندیده و نشناخته ازدواج کردن چه به سرشون اومد

عمرا این اشتباهو انجام بدم

- جز آغوشش برایم دعایی نکن... ❤️ دعا کن روزای سختم بگذره💚 منم برات آرزوی خوب میکنم💚💚
2706