2726
عنوان

کی سنتی ازدواج کرده و الان راضیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 99 پست

یکیشون داره با هَووش زندگی میکنه

اون یکی شوهرش میخواد سرش هَوو بیاره

یکی دیگشون بعد 16 سال میخواد طلاق بگیره

یکی دیگشون 20 ساله تو خونه شوهر زندانیه

- جز آغوشش برایم دعایی نکن... ❤️ دعا کن روزای سختم بگذره💚 منم برات آرزوی خوب میکنم💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ما هر دو جور شد هم سنتی هم عشق عاشقی.. اول خواهرش منو دید پسند کرد براش تا پای عقد رفتیم بهم خورد بعد دست از من بر نداشت دوسال رفت اومد تا من عاشقش شدم بابام اینارو راضی کرد وصلت صورت گرفت😄الانم سه تا دخمل دارم🤕

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
من عاشق معشوق بودم حدودا 3 سال گذشته ولی شکر خدا راضیم😁😁😁 عاشق معشوق اگر عشقشون عاقلانه باشه نه د ...

ایشالا همیشه خوشبخت باشید   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2728

ما کلا تو خاندانمون دوتا ازدواج سنتی داشتیم که هر دو به مشکل خوردن

اصلا به سنتی و مدرن نیست به نظرم

تو هر دو مدل ازدواج هم طلاق هست هم زندگی خوب

من خودم ازدواج سنتی برام مثل یه کابوس بود

مدرن ازدواج کردم و خیلی زیاد راضی ام

از ما هر دو جور شد هم سنتی هم عشق عاشقی.. اول خواهرش منو دید پسند کرد براش تا پای عقد رفتیم بهم خورد ...

چه بامزه هردوتا رو تجربه کردی 

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

راستش من تو شرایط پایدار روحی نبودم بابت یه قصیه‌ی نافرجام و بهترین پسر فامیل که میشناختم چقدر از هرنظر خوبه هم خودش هم خونوادش میدونستم قابل اطمینانه اومد خواستگاری و قبول کردم. تو شرایط اون زمان من به فکر خوبیش نبودم فقط یه انتخاب بود مثل خودکشی که مثلا هرچی میخواد بشه بشه برام مهم نیست و اینا. ولی الحمدلله با اومدنش همه چی عوض شد با اینکه پنج سال میگذره هرروز بیشتر از دیروز خوشحالم از این اتفاق. 

2706