1874
1955
عنوان

کی سنتی ازدواج کرده و الان راضیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 99 پست
عزیزم اینطوری فک کنی که خب تو عشق هم ممکنه اصلا طرفو نمیدیدی . اگر کل آدمای کره زمینو ببینی شاید یکی ...

🤣🤣🤣30 سال ادم دیدم دیگه عاشق شوهرم شدم🤣🤣🤣

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حل نشدنی ۹ سال تلاش کردم با محبت با عشوه با علاقه با احترام نامه نوشتم حرفای دلم رو  رو در رو گ ...

توکل به خدا ...چی بگم عزیزم...ناامید نشو ... بهرحال دنیا به آخر نرسیده ... امتحان خداست شاید

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

توکل به خدا ...چی بگم عزیزم...ناامید نشو ... بهرحال دنیا به آخر نرسیده ... امتحان خداست شاید

این دیگه امتحان نیس کنکور سراسری رو رد کرده 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
1983
شاید چهل سال میدیدی عاشق یکی دیگه میشدی 

🤣🤣🤣 مهم اینه حداقل الان اینو میدونم تا سی سالگی انتخابم شوهرم بوده. شوهرمم همینطور. شایدم شما درست بگیا ولی من این نکته برام خیلی مهم بود هر کی میامد سنتی جلو پاش میزاشت تو خونه مهم نبود کی بود چی بود عقب عقب میرفتم هعی اشاره میدادم به مامانم نمیخوام🤣🤣🤣🤣

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1984

اگه عشق عاقلانه باشه و بدون هوس چه قبل ازدواج پیش بیاد چه بعدش موندگاره 

کسی از عشق قبل ازدواجش ضربه میخوره که دوران دوستی رو دنبال خوشگذرونی بوده فقط و چشمشو بسته و بجای شناخت طرف مقابل فقط درگیر احساس شده 

Midwife👩‍⚕️👶💉💊

ینی واقعا کسی هست ک کاملا از ازدواج راضی باشه ؟!!! ن پول ن محبت ن ظاهر تو ازدواج مهم نیس فقط باید همدیگرو درک کنن ک فک کنم خیلی سخت از این زوجا داشته باشیم

زندگی مسابقه نیست از مسیر لذت ببر ❰ 🌸🌍 ❱‌‌ 
🤣🤣🤣 مهم اینه حداقل الان اینو میدونم تا سی سالگی انتخابم شوهرم بوده. شوهرمم همینطور. شایدم شما درس ...

میفهمم.من کلا تعصب ندارم رو هیچکدوم..فقط واقعا خودم همیشه انتظار دارم که اونایی که آشنا ودن و جندین سال دوست بودن زندگی بهتری داشته باشن ولی اطرافم متاسفانه اینطوری نیست و تعجب میکنم

ینی واقعا کسی هست ک کاملا از ازدواج راضی باشه ؟!!! ن پول ن محبت ن ظاهر تو ازدواج مهم نیس فقط باید هم ...

عزیزم خداروشکر من کاملا راضیم.دقیقا هم بخاطر همین درک...نمیگم اصلا مشکل نداریما.که واقعا امکان نداره...ولی همیشه خداروشاکرم که با همسرم ازدواج کردم و کنار همیم

1976