1874
1955
عنوان

کی سنتی ازدواج کرده و الان راضیه؟

867 بازدید | 99 پست

اخیرا اطرافمون هرکیو میبینم که باهم دوست بودنو عاشق معشوق بازی داشتن ازدواج کردن الان بعد یکی دوسال به مشکل خوردن ....شاید اتفاقی اینطوری شده ول حس میکنم سنتی پایدارتره...

تجربه شما چیه..من خودم سنتی ازدواج کردم و خداروشکر راضیم

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

اولی عشقی بود طلاق شد آخرش

دومی سنتی خیلی راضی ام

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
1983

من عاشق معشوق بودم حدودا 3 سال گذشته ولی شکر خدا راضیم😁😁😁 عاشق معشوق اگر عشقشون عاقلانه باشه نه در یک نگاه و رویایی به مشکل نمیخورن

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سنتی

بالاپایین داشتیم اما راضیم

دوست پسردوست دختر خوشبخت که به هم رسیدن دورم هست اما اونایی که به مشکل خوردن هم هست بستگی به آدمش داره

دلم گرفته ای دوست، هوای گریه با من، چو تخته پاره بر موج، رها رها رها من...
1967

سنتی

خدا یا میدونم که میبینی پس خودت جواب دل شکستم بده 😓چی میشه تموم دردام تموم بشن ؟؟چی میشه یه روز از خوشحالی قهقهه بزنم که دیگه هیچ مشکل و گرفتاری ندارم . خدایا بریدم 😢حسرت یه روز بدون غصه و ناراحتی را دارم 😩
ما سنتی ب هم معرفی شدیم بعد کلی گشتیم و رفتیم و اومدیم و مشاوره رفتیم  الان عقدم خیلی راضیم&nb ...

خداروشکرررر

منم سنتی ازدواج کردم حسابی از شوهرم راضیم خودش واقعا خوبه ولی دوتا از خواهراش رو مخن و بعضی وقتا باعث دلخوری میشن

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
1976

یکیشون داره با هَووش زندگی میکنه

اون یکی شوهرش میخواد سرش هَوو بیاره

یکی دیگشون بعد 16 سال میخواد طلاق بگیره

یکی دیگشون 20 ساله تو خونه شوهر زندانیه

✨آرزو میکنم در لحظه ی مناسب، بهترین اتفاق واستون بیوفته✨"آنِ من است در این هیاهو.... ❤️" 

از ما هر دو جور شد هم سنتی هم عشق عاشقی.. اول خواهرش منو دید پسند کرد براش تا پای عقد رفتیم بهم خورد بعد دست از من بر نداشت دوسال رفت اومد تا من عاشقش شدم بابام اینارو راضی کرد وصلت صورت گرفت😄الانم سه تا دخمل دارم🤕

من عاشق معشوق بودم حدودا 3 سال گذشته ولی شکر خدا راضیم😁😁😁 عاشق معشوق اگر عشقشون عاقلانه باشه نه د ...

ایشالا همیشه خوشبخت باشید   

ما کلا تو خاندانمون دوتا ازدواج سنتی داشتیم که هر دو به مشکل خوردن

اصلا به سنتی و مدرن نیست به نظرم

تو هر دو مدل ازدواج هم طلاق هست هم زندگی خوب

من خودم ازدواج سنتی برام مثل یه کابوس بود

مدرن ازدواج کردم و خیلی زیاد راضی ام

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن