2410
2553
عنوان

کیا از شوهرشون متنفر شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 93 پست

بعد از عقد خون به جگرم کرد واقعا.به همه چیییی گیر میداد.لباس پوشیدن آرایش بیرون رفتن خندیدن نخندیدن. با اون خانواده ی بیشعور بی فرهنگش که بارها بهم توهین کردن. اصلا نمیدونم چرا اون وقتا به فکر طلاق نیفتادم.واقعا نمیدونم چرا.

بعد عروسی مجبور شدم به خاطر نداریش تو زیرزمین نمور پدرش زندگی کنم. هر روز دعوا جنگ اعصاب. هم باید بی پولیشو تحمل میکردم همه خانواده ی بدشو هم اخلاق گوه خودشو. فکر کن من دوره ی دوستی بی نهاااایت دوستش داشتم.عقد دیگه عشقم بی نهایت نبود و اندازه داشت. بعد از عروسی هر روز کمتر و کمتر شد .راضیش کردم دوباره رفتم دانشگاه.هر روز سر دانشگاه رفتن یه چیزی رو بهانه میکرد تا گریه منو درنمی آورد ولم نمیکرد

یه روز خوب میاد...
بعد از عقد خون به جگرم کرد واقعا.به همه چیییی گیر میداد.لباس پوشیدن آرایش بیرون رفتن خندیدن نخندیدن. ...

بچه داری 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اینکه بالاخره از دستش خسته شدم. یه روز تصمیم گرفتم طلاق بگیرم.بچم فهمید😔مدام بهم میگفت مامان من بابا رو دوست دارم.

پدر مادر خودم طلاق گرفتن.نتونستم همین بلا رو سر دخترم بیارم😢

یه روز که باز شوهرم گریه مو درآورد وایسادم جلوش و با گریه بهش گفتم ازت متنفرم.تو بزرگترین

اشتباه زندگیمی

یه روز خوب میاد...
2456
تا اینکه بالاخره از دستش خسته شدم. یه روز تصمیم گرفتم طلاق بگیرم.بچم فهمید😔مدام بهم میگفت مامان من ...

وای خوب

منم اینو ب شوهرم گفتم 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
یه دختر ۸ ساله

خدا حفظ ش کنه 

نمیذاشت درسمو تموم کنم .روزا کارمو زیاد میکرد تا درس نخونم.شبا میگفت لامپو خاموش کن تا درس نخونم. کث ...

خدا بزرگ ه

2714

صبح امتحان وایساد جلوی در گفت نمیذارم بری

باید بین من و دانشگاه یکی رو انتخاب کنی. اون روز من حتی دیگه ازش متنفر نبودم. با نیشخند وایسادم زل زدم به چشماش و گفتم چی فکر کردی؟؟؟معلومه که دانشگاه رو انتخاب میکنم. شوکه شد نشست زمین

من رفتم امتحانمو دادم و به مادرم گفتم میخوام طلاق بگیرم

اما وقتی گریه های دخترمو دیدم باز پشیمون شدم😔

یه روز خوب میاد...
صبح امتحان وایساد جلوی در گفت نمیذارم بری باید بین من و دانشگاه یکی رو انتخاب کنی. اون روز من حتی د ...

خوب کردی 

درسمو تموم کردم و شاگرد اول دانشگاه شدم.نذاشت مراسم فارغ التحصیلی شرکت کنم.

😔

صبح امتحان وایساد جلوی در گفت نمیذارم بری باید بین من و دانشگاه یکی رو انتخاب کنی. اون روز من حتی د ...

چقدر محکمی 

احساس افتخار کردم ک بین این همه زن ک تو نینی سایت نمیتونن از خودشون دفاع کنن تو اینجوری رفتار کردی 

دمت گرم 

چقدر محکمی  احساس افتخار کردم ک بین این همه زن ک تو نینی سایت نمیتونن از خودشون دفاع کنن تو ای ...

حالا دفاعم کنیم میگن زن نباید با مرد بجنگه

2706