2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هم بیماری موفه آ دارم یک جلسه پیش اقای راضی رفتم. هفته ی پیش دوباره زنگ زدم برای نوبت دهی ول ...

منم  همینطور😪شما دکتر جدیدی پیدا نکردین؟؟دکتر رازی بهتون چه داروهایی داد

2728
سلام دختر منم ۵ سالشه مورفه آ داره پیش دکتر شیاری میبرمش شما بهتر شدین؟ چه پمادی استفاده میکنید؟ به ...

اسم کوچیک آقای دکتر چیه و اینکه کدوم شهر هستن؟؟

2738
سلام دختر منم ۵ سالشه مورفه آ داره پیش دکتر شیاری میبرمش شما بهتر شدین؟ چه پمادی استفاده میکنید؟ به ...

سلام ببخشید خواهرمنم این مشکل و داره شماروبخدا اگه دکتریا راه درمانی سراغ دارید ب ماهم بگید 

سلام ببخشید خواهرمنم این مشکل و داره شماروبخدا اگه دکتریا راه درمانی سراغ دارید ب ماهم بگید 

دوستان خانم ها اگر بیماری مورفا آ دارید لکه های بزرگ قهوه ایی روی بدنتون افتاده تا بدتر نشدید زود درمان کنید

پولتون با این دکتر و اون دکتر جوی آب نریزید اشتباه منو نکنید لطفا

من الان تحت درمان خانم دکتر پروفسور شیدا شمس هستم ازمایش بیوبسیم که از قبل انجام دادم دید گفت مورفا آ هستش و گفت نور درمانی کنم هیچ کرمی نزنید بی فایدست من دکتر های بیماری پوستی زیادی رفتن کرم زدم بدبختی کشیدم هزینه کردم بی فایده بود

اان دارم نور درمانی میشیم 

بیاید پیش پروفسور شمس که درس پیماری پوستی خونده

ان شاءالله خوب میشید

برو پیش دکتر پروفسور شیدا شمس مورفا آ باشه نور درمانی میده تلداد جلسات میده تا زمانی که خوب بشسد باسد مرتب بیاید منم الان تحت درمانم خیلیا دارن میان و درمان میشن

مورفاآ . ویتیگول . اگزما و.... درمان میشن

زود اقدام کن دکتر خیلی خوبی هستن هرکی بد میگه ازش خودش مشکلی داره

من قبلا بد گفتن یهمقدار میترسیدم برم پیشش الان دیدم اونطور که میگفتن نیستن

دوستان خانم ها اگر بیماری مورفا آ دارید لکه های بزرگ قهوه ایی روی بدنتون افتاده تا بدتر نشدید زود در ...

سلام ، ببخشيد شما كه نوردرماني پيش دكتر شمس رفتيد خوب شديد ؟ ميشه لطف كنيد جواب بديد

من مورفه آ تو صورتم دارم و هر روز دارم بيشتر داغون ميشم . پيش پروفسور شمس هم رفتم ولي ميگه بايد بيشتر بشه ضايعاتم تا درمان رو شروع كنه . بنظر خودم داره بيشتر ميشه نميدونم چيكار كنم . دارم دق ميكنم زندگيم شده فقط گريه زاري 😭😭😭

2706