2733
2734
عنوان

۹/۹/۹۹ آخرین تاریخ رند قرن 😇✌

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس میخواس سوبلکسش کن۴۴۴۴/۴/۴ 😉😉😉😁😁😁😂😂

یه لحظه یاد فسیلم افتادم که اون روز باستان شاناسا میان پیدام میکنن میگن عععع این ایرانیه همون قوم بدبخت که مرغم نبود بخورن😐😂😂😂😂

2728
حس عجیبی دارم تو سال 1400😂ایشالا کرونا تموم شده باشه بعد بریم قرن جدید 😍

آره منم احساس میکنم سنم یه قرن شده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
یه لحظه یاد فسیلم افتادم که اون روز باستان شاناسا میان پیدام میکنن میگن عععع این ایرانیه همون قوم بد ...

بخدا مگه دروغ میگی 

تو کتاب تاریخاشون مینویسن بدبخترین قوم هزاره دوم ایرانیا بودن 

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏
2738

بفهمم حامله م سقط نشه سالم بیاد بغل منو باباش توردخدا دعا کنین آز بتا دادم جوابش یسالت دیگ حاضره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

امروز چندمه اصلا

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
بفهمم حامله م سقط نشه سالم بیاد بغل منو باباش توردخدا دعا کنین آز بتا دادم جوابش یسالت دیگ حاضره

توکل بر خدا

اولین مامان تاریخ رند شمایی فک کنم 😍

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
توکل بر خدا اولین مامان تاریخ رند شمایی فک کنم 😍

انشالله

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706