1874
1955
عنوان

۹/۹/۹۹ آخرین تاریخ رند قرن 😇✌

1253 بازدید | 148 پست

امیدوارم بهترین ها برای همگی اتفاق بیفته و روز خوبی برای همگی باشه...🤲💖

ب عنوان یادگاری هر چی دلتون میخواد بنویسید...

هر چه میخواهد دل تنگت بگو 😍🌹

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

من بفهمم باردارم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

خدایا بهم بیشتر نگاه کن دقیقتر 

اصلا ذره بین بذار

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

در تاریخ ۹٫۹٫۱۴۹۹ هیچکدوم از ما زنده نیستیم.

مدت هاپیش آموختم که با خوک نباید کشتی گرفت!چراکه به شدت کثیف‌میشوی و مهم ترازآن اینکه خوک ازاین کارلذت میبرد،بحث کردن با احمق هم‌دقیقاهمینطوراست...😌

ما تو سال تحویل هرچی ارزو کردیم برعکس دراومد حالا این تاریخ من ک اصلا میترسم دعا کنم😥🥺🚶‍♀️😅

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اگه چشمت به امضام خورد لطفابرای سلامتی بچم صلوات بفرست😘😘
1967

من کنکور فرهنگیان بیارم 

حس درس خوندم چندبرابر افزایش پیدا کنه 

فکرای اضافه از ذهنم کاملا حذف بشند

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

خدایا به آرزوهام برسم.🙏 حاجت همه برآورده بشه... اوضاع بهتر بشه.🌹 به امید روزهای بهتر...❤

Never stop dreaming↔Never give up 🌟 I have a whole little world🌏🗺 in my mind  🔸اگر با نظراتم مخالف هستید، لطفا ریپلای نکنید، نظرات متفاوتند.♾ بنا به دلایلی درخواست دوستی را قبول نمی کنم.❌🙏 💥 📌📵⬅شاید به خاطر مشغله تحصیلیم یه مدت توی سایت کمتر فعال باشم.🤓🙈🎓📚   🌹لطفا برای رسیدن به هدفم برام یه صلوات بفرستید،خیلی ممنونم.⚘🙏 °°° ↩من می توانم و موفق می شوم.🔜🎯  💃●قانون جذب😃❤💁🔝     یک عدد دختر عینکی👓 هستم.🤓😎👓😍 باهدف، مهربون، درون گرا و دمدمی مزاج!!!🙈😂❤👌 شکمووو🍕🍔🌭🌮🍟🍰🍫🍬🍦🍝🍿🍣🍹☕🍽   🔚 شاد زیستن😃💖👍 🔚.
1976
1718