2737
2734

کارای دخترمو بگم راهنماییم کنید

خیبلی ناراحتم و نگران

1.دخترم پشت سر اقوم درجه یک گریه میکنه مخصوصا همسرم یه دیقه میخواد بره شروع میکنه گریه کردن اینو چیکار کنم چطور رفتار کنم!؟ 

2.یه چیزی میخواد که صلاح میدونم(شکلات) الان بهش ندم گریه میکنم

3.یه چیز دیگه وقتی مثلا میگم گریه نکن بپوش لباستو برو تو حیاط پیش بابا منو مشت میزنه به صورتم

4.وسوال اخر 22ماهشه حدودا ده روزه اشتهاش خیلی خیلی کم شده قبلش خوب بوده.. 

ممنون میشم راهنماییم کنید

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

همه اینایی که گفتی منم در حال تجربه هستم و باید بگم همه شون طبیعیه

چون من یه بچه دیگه هم دارم سر اونم این چیزا رو دیدم

فقط باید تحمل کنی و با ارامش رفتار کنی وگرنه بدتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار گریه کنه 

محل نده ازش دور نشو بشین کنارش اما تا گریه میکنه سمتش نرو 

واسه چیزی گریه کرد اگه ندادی بهش دیگه با گریه راضی نشو به دادانش مصمم باش بذار یکم گریه کنه خووش اروم میشه

2731

همه رفتارهاش اقتضای سنشه و طبیعیه شما هم صبورتر منتظر باش درست می شه فقط اصلا عصبانی نشو و واکنش تند نشون نده وقتی میخوای چیزی بهش ندی نگو نمیدم بلکه حواسشو پرت کن یا وقتی پشت سر کسی می خواد گریه کنه قبلش از اون محیط دورش کن خلاصه برای انجام ندادن یک کار و عکس العمل بچه ها باید حواسشونو پرت کنی والسلام

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

پسرمنم‌‌۲۲ماهشه‌بیشتراین‌رفتاراروداره‌باباش‌‌میخواست‌بره‌بیرون‌یاخودم‌خیلی‌گریه‌میکردولی‌الان‌خداروشکربهترشده‌گریه‌نمیکنه‌دیگه.‌کم‌کم‌خوب‌میشه‌نگران‌نباش

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁

اگه خیلی تحمل گریه اش واست سخته صحنه رو ترک کن برو یه اتاق دیگه 

اینطوری کم کم عادت گریه کردن برای رسیدن به خواسته هاش ترک میکنه .دختر منم همینطور بود یه مدت تحمل کردم گذاشتم گریه کنه الان خ اروشکر اصلا گریه نمیکنه

همسرم تا گریه میکنه بغلش میکنه ارومش میکنه

من میگم بذار گریه کنه

اما یه وقتایی محل هم نمیدیم بدتر میکنه و آروم نمیشه

2738
پسرمنم‌‌۲۲ماهشه‌بیشتراین‌رفتاراروداره‌باباش‌‌میخواست‌بره‌بیرون‌یاخودم‌خیلی‌گریه‌میکردولی‌الان‌خداروش ...

چیکار کردی خوب شد؟! 

خوب وقتی گریا میکنه نه ناراحت بشین وعصبی نه به خواستش عمل کنین حواسشو پرت کنین باهاش حرف بزنین بغلش کنین مثلا صورتشو بشورین یا بهش اب بدین تا ناراحتیش یادش بره ووقتی شمارو میزنه دستشو بگیرین محکم ولی هیچ عکس العملی نداشته باشین یکم ارومتر شد باهاش  خیلی مهربون باشین وبیشتر بهش توجه کنید که بدونه هروقت ارومتره شما بیشتر تحویلش میگیرن وعادتش بشه ولی تو نوقعیتهای عصبی وناراحت وموقعهایی که اشتباهی کرده  تعافل کنید  

پسر منم تقریبا ۲۲ ماهشه از وقتی کوچیک بود همش بقیه رو نیشگون میگیره

حالا مثلا منو نیشگون میگیره بهش اخم میکنم میاد جلو دستاشو میذاره جلو صورتش 

میبینه من هنوز اخم کردم میاد دستاشو میذاره صورت من و بعد یه کارایی میکنه من خندم بگیره بعد بغلم میکنه اخه من اونوقت بااین فسقلی چیکار کنم اخه بجز ابنکه بگیرم بچلونمش و کاراش یادم بره

سن دو تا سه سال وحشتناک لجبازن و رو اعصاب برو

فقطططط تحممممممل کنننن

خوب میشه

پیشگیری کن مثلا باباش بیرون میخواد بره یه اشاره به تو بده ببرش تو آشپزخونه به بهونه ی چیزی بهش بدی تا باباش رو نبینه گریه کنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
همه رفتارهاش اقتضای سنشه و طبیعیه شما هم صبورتر منتظر باش درست می شه فقط اصلا عصبانی نشو و واکنش تند ...

ببین این کارم کردم مثلا مامانم خواسته بره دخترمو بردم تو اتاق مشغول کردم بعد یه ربع یه هو میره تو هال میبینه مامانم نیس گریه میکنه مامانمو صدا میزنه

چیکار کردی خوب شد؟! 

قبلناباباش‌میخواست‌بره‌بیرون‌‌همش‌نگران‌بودگریه‌نکنه‌میگفت‌یه‌جوری‌برم‌متوجه‌نشه‌ولی‌پسرم‌میفهمیدولی‌الان‌اصلااهمیت‌نمیدیم‌عادی‌میره‌ومیادپسرمم‌اصلاگریه‌نمیکنه‌تازه‌براش‌دستم‌تکون‌میده‌خدافظی‌میکنه.اگرم‌گریه‌کنه‌اهمیت‌نمیدم‌خودش‌اروم‌میشه‌بازی‌میکنه‌

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁
همسرم تا گریه میکنه بغلش میکنه ارومش میکنه من میگم بذار گریه کنه اما یه وقتایی محل هم نمیدیم بدتر ...

خوب باهمسرت حرف بزن وعملکردتون یکسان باشه ولی زیاد بهش سخت نگیرین فقط حواسشو پرت کنید وبیشتر بعلش کنید تا ارون بشع

2706