1874
1955

ار کتاب بخون 

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

خانه خود را زیبا تر کنید

1965

کتاب کوری و خودت باش دختر ولی ترم افزار فدیبو رو نصب کن کتاب زیاد داره اونجا .زیاد تو کار فیلم نیستم حقیقتش فیلم خوب پیدا نمیکنم. نه من یه کتاب جدید به اسم چرخش کلید اثر روش ور رو میخوام شروع کنم بخونم ولی کلی کار دارم .به هر حال از هر چیزی رنج میبرم جز بیکاری 

هرگز اجازه نده یک روز بد این احساس رو بهت بده که زندگی بدی داری
چ کتاب خوبی میشناسی؟

خودت باش دختر کتاب خوبی بود 

اما بستگی ب سلیقع خودت دار 

شرمندع نباش دختر 

هنر عشق ورزیدن

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
1984

من از ساعت 10صبح میرم میشینم ور دلِ مادرشوهرم تا ساعت 5بعد میام پایین یکم زبان آلمانی تمرین میکنم تلویزیون میبینم میام نی نی سایت و دیوار و واتساپ بعدم پامیشم خونه رو مرتب میکنم و چایی میذارمتا شوهرم بیاد خونه

8