2703
2553
عنوان

دوستان ایده بدید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 39 پست

راسی عزیزم منم الان با مشکل تو روبرو هسم میتونیم با همسرم تو روستا ک محل کارشم روستاست یه زمین هزار و هشتصد متری بخریم بهترین خونه و باغ بسازیم یا اینکه بریم شهر 

من دلم خونه بزرگ میخواد روستاشونم همه چی داره حتی فروشگا۶ و باشگاه بدنسازی چند تا واسه بعد کرونا خیلی مجهزه 

موندم همینجا بمونیم یا بریم شهر؟؟؟کار شوهرمم کشاورزیه تو روستا 

اگه برین شهر مجبوره تو این راه بره بیاد

💜👶❤
راسی عزیزم منم الان با مشکل تو روبرو هسم میتونیم با همسرم تو روستا ک محل کارشم روستاست یه زمین هزار ...

نه  عزیزم ما روستا مون از اون امکانات نداره خودشم همسرم کارش تو شهره میوه فروشه ولی ما ماشین داریم روستا مونم تا شهر ده دقیقه راه زمین ماهم اونقدرا بزرگ نیس 200 متره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راسی عزیزم منم الان با مشکل تو روبرو هسم میتونیم با همسرم تو روستا ک محل کارشم روستاست یه زمین هزار ...

شما بمونید بهتره عشقم شوهرت واسه ناهارم میتونه بیاد خونه توهم مشکل حرف این و اونو داری

نه  عزیزم ما روستا مون از اون امکانات نداره خودشم همسرم کارش تو شهره میوه فروشه ولی ما ماشین دا ...

حالا بنظرت من چکار کنم؟

تو ده بمونم با خونه بزرگ و اونی ک میخوام یا برم تو شهرمون خونخ تقریبا بالاشهر اما کوچیک بدون حیاط

💜👶❤
2720
شما بمونید بهتره عشقم شوهرت واسه ناهارم میتونه بیاد خونه توهم مشکل حرف این و اونو داری

ن کسی دخالت نمیکنه 

الان ۴ ماهه بخاطر کار شوهرم اومدم تو ده خونه ی اجاره ای تا ببینیم خونه بسازیم یا برگردین خونمون تو شهر 

وای پدرشوهرم میگه اگه خونه بزرگ میخوایی یه زمین تو شهر بخرم دو طبقه بسازیم واسه ما و شما نمیخوامم با خانواده شوهر تو یه ساختمون اونم طبقه ۲ باشممممم 

💜👶❤
ن کسی دخالت نمیکنه  الان ۴ ماهه بخاطر کار شوهرم اومدم تو ده خونه ی اجاره ای تا ببینیم خونه بسا ...

خوشبحالت عزیزم تو شرایط بهتر از منه  تو شهر هم خونه داری؟ 

خوشبحالت عزیزم تو شرایط بهتر از منه  تو شهر هم خونه داری؟

اره خونه دارم یه هال کوچیک و اشپزخونه دوبلکس ۳ اتاقه شیکم هست اما کوچیکه خیلی دل گیره دلم میخواد بیان روستا تو شهر اگه بمونم اگه بچه دار شدم هیشکی کمک حالم نیست اما تو روستا پیش مادرشوهرم بچه هامو حداقل میگیره نمیدونم چکار کنم 

💜👶❤
اره خونه دارم یه هال کوچیک و اشپزخونه دوبلکس ۳ اتاقه شیکم هست اما کوچیکه خیلی دل گیره دلم میخواد بیا ...

منم تو روستا پیش مادر شوهرم شمااهل کجایی یعنی شهرتون روستا تون کجاست

2714