2410
2553
عنوان

دوستان ایده بدید چیکار کنم

205 بازدید | 39 پست

دوستان ما یه زمین تو روستا داریم میخام اونجا خونه بسازیم البته روستا هم از اون روستاهای جددیده زیاد شبیه روستا نیست خیلی خونه های خوبی داره خبری هم از گاوو گوسفند نیست چیکار کنم؟تو شهرمون زمین خیلی گرونه توانایی خریدن زمین تو شهرو نداریم  بنظرتون بسازیم؟ کسی تاحالا تو روستا خونه ساخته؟ اگه ساختید نظرتون چیه؟خودمم باردارم 

اره من خیلی دوس دارم برم روستازندگی کنم اب وهوای پاک ..البتع بستگی ب خودت داره که میتونی زندگی کنی یانه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره من خیلی دوس دارم برم روستازندگی کنم اب وهوای پاک ..البتع بستگی ب خودت داره که میتونی زندگی کنی ی ...

ممنون دوستان خودمم 18 سالمه میگم یدونه خونه خوشگل بسازیم نمیدونم

ممنون دوستان خودمم 18 سالمه میگم یدونه خونه خوشگل بسازیم نمیدونم

خیلیم عالی

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2714
واقعا؟ 

اره💙

خیلی ممنون😍😋😚

اره چه اشکالی داره الان دیگه شهر و روستا نداریم که خونه ها همه امکانات دارن مثل شهرها   مثل زمان قدیم نیست که روستا ها چیزی نداشته باشن

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
اره چه اشکالی داره الان دیگه شهر و روستا نداریم که خونه ها همه امکانات دارن مثل شهرها   مثل زما ...

آره راس میگی ولی خانواده ما یه جوره فک میکنه هرکی تو روستا زندگی میکنه فقره یکم تو اون مشکل دارم فقط

آره راس میگی ولی خانواده ما یه جوره فک میکنه هرکی تو روستا زندگی میکنه فقره یکم تو اون مشکل دارم فقط

اتفاقا الان هرکی تو روستا زندگی میکنه از شهری ها پولدارترن یه باغ کوچیکشون میلیاردها می ارزه پشت کوه نمیخواین که برین 

باید ب امکاناتش و شرایط خودتون فکر کنید.اتفاقا روستا نشینی خیلی هم زیباست ولی امکانات خیلی محدوده

دیگه الان بیشتر روستاها پیشرفت کرد ه 

2706