2726
عنوان

خانوما من واقعا ی سوال دارم در مورد اصفهان و شیرازی هاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شیرازیَم ولی تنبل نیشتم بوخودا 😥😂

اسممون بد رفته 

.

.

.شیراز به این دلیل میگن تنبل هستن که مغازه ها 9 و به بعد باز میکنن و ساعت 2 تعطیل و 5 و نیم باز مبکنن تا 10 و جمعه ها هم تعطیل هستن و دومی دلیلش خواب بعذازظهر هست بخدا اینم دلیلش هوای شهرمون هست 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یه دوستی دارم اصفهانیه اما خیلی دست و دلبازه خودمم شیرازیم خیلی تنبلم، البته بخاطر اب و هوامونه😉😉

اب هواتون چجوریه وووای من انقدر دوس دارم شیراز رو ببینم تو کل شهرهی ایران فقط شیراز دوس دارم

اسممون بد رفته  . . .شیراز به این دلیل میگن تنبل هستن که مغازه ها 9 و به بعد باز میکنن و ساع ...

والا این همه درخت و بهار نارنجی که تو شهرمون داریم 

معلومه که باید آرامش بگیریم و  ریلکس باشیم..  😍😍

تو بهشتی از جهنم بسآز ..

ببه من شیرازیم 🤤😍

تا زمانی ک ب شهرمو مردمش نسبت الکی نداده باشن ک اره بی حال و خوشگذرون و... هستم😒💚🍃

اما اگ چیزی بشه از ننه بروسلیم بدترما😎☝🏻💚🍃

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2706