2726

موهام فوق العاده لخت و نرمه حمام میرم اگه نرم کننده نزنم اصلا شونه نمیشه حتی یه بار هم اتاقیم موهام رو بُرس کشید گفت اونقدر که نرمه بُرس کشیدنش تموم نشده داره گره میوفته همه‌ اطرافیانم وقتی از حموم میان سشوار میکشن ولی من همیشه میذارم به حالت طبیعی خشک میشه یوقت هایی فکر میکنم یعنی اشتباه میکنم هیچوقت سشوار نمیکشم؟؟؟

1399/6یه روز قشنگ و خوشحال کننده برای منه😃که با نمره عالی دفاع میکنم😃

ن کار خوبی میکنی

سشوار ریزش مو میاره

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سشوار نمیکشم البته موهام لخت نیست 

شما چون موهات نازکه گره میخورخ

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

منم نمیکشم مگه اینگه موهام خیس باشه و بخوام برم بیرون 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

منم هيچوقت نميكشم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

منم نمیکشم، سشوار فقط برا وقت هایی که میخوای سریع بری بیرون یا شب بخوای بخوابی سرت سرما نخوره یا حالت بدی خوبه 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 

منم همينطورم موهام اصلا حالت نميگيره همش هم گره ميخوره پيشنهاد ميكنم بعد از حموم وقتى هنوز خيسه آنتى فريز سينره بزن به ساقه موهات كمتر گره ميخوره 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

من تا حالا اصلا سشوار نکردم   حتی وقتی عجله داشتمم نکشیدم

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜
2706