2737
2734

پس نه خوشحال میشه😒😒😒جشنم میگیره

فقط 40 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ی مدت یادش نمیره؟

نشنیدی میگن مرگ والدین حقه ولی مرگ اولاد ناحق!

داغ فرزند هیــــــچ وقت از دل پدر و مادر پاک نمیشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
بعد ی مدت یادش نمیره؟

کار به خوب وبد عنوانت ندارم...ولی درکل خاک مرده سرده بعد یه مدت عادی میشه...خودکشی کار آدمای ضعیفه.

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
بعد ی مدت یادش نمیره؟

پسر همسایمون ۷سال پیش خودکشی کرد مادر بدبخت یه مدت شبیه دیوانه ها بود کلی هم حرف پشت پسرش زدن بیشتر از ۱سال دووم نیاورد 

فقط 40 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2738
بعد ی مدت یادش نمیره؟

عزیزم شاید بچه بدی باشه ازنظر خودت،ولی بدون هیچ مادری ارزوی مرگ بچش ونمیکنه ،حتی اگه اون بچه باعث ابروریزی باشه،فقط ازخدامیخواد به راه راست هدایتش کنه،بعدم هیچ مادری نمیتونه مرگ بچش وطاقت بیاره شک نکن

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
بعد ی مدت یادش نمیره؟

والا من ک از مامانم پرسیدم گفت یادم میره :/

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2706