2737
2734

اصلابلدنیستم خواهرشوبازی دربیارم یه بارم زن داداشم اومده گله ی داداشم گفتم عزیزم من دخالت نمیکنم خودتون. زن شوهرهستید بهترمیدونید چون خودم خواهرشوهربدیکیش داشتم گفتم عمرابدعروس کنم حتی بی احترامی کنه من نمیکنم

منم تازه خواهرشوهرشدم اما تا الان تو نگفتم   کاریم ندارم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دوست دارم خواهرشوهر بشم اما داداشم زن نمیگیره که بیشویور😢

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

اون وقتایی که زنداداش من از داداشم گله میکنه، من هی حرفاشو تأیید میکنم و ازش طرفداری میکنم و میگم خیالت راحت من با شوهرت حرف میزنم که بیشتر حواسش بهت باشه، و کلی حرف و دلداری‌های دیگه...

و اینگونه حرص و عصبانیت زنداداشم فروکش میکنه و آروم میشه و منم خوشحال و راضی از اینکه ناراحتیشو کم کردم و اونا هم باهم خوب میشن🤣🤣🤣 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
بخدامن ازاوناش نیستم

یعنی اگه بخواد به خانوادت بی احترامی کنه بازم باهاش خوب میشی

منم با عرسمون خیلی خوب بودم دوسش داشتم 

وقتی به مامانم بی احترامی کرد از چشم هممون افتاد 

اخی عزیزم عرپس مابااون ابجیم اصلاراحت نیس

آبجیای من ی خورده خشکه اخلاقشون کاریش ندارن ها فقط زیاد حرف نمیزنن تحویل نمیگیرن سرشون ب کار خودشونه

ولی من همش بهش زنگ میزنم وقتی میرم شهرمون باهاش‌ میرم بیرون همش باهاش بگو بخند دارم واسه همین با من راحتتره

البته من خودمم رابطم با داداشم صمیمی تره نسبت ب اون خواهرام

داداشمم با شوهرم ک دیگه نگو انگار رفیق ۶ همدیگه هستن

2706