عنوان

پدر شوهرم بهم گف از بس لاغری عین جوجه ای😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 104 پست
واایی😂😂 مرسی فهمیدم تنها نیستم  حالا یه سری مادرشوهرم سر سفره م یگف خیلی بد لاغری  می ...

لبخند بزن و خونسرد باش تا بسوزن. قد و وزنت متناسبه. از حسادته. چاق بشی که در به در دنبال لباس سایز بگردی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لاغر نیسی متناسبه بزن بااین برنامه ها وزن متناسبتو میگ ۵۲ تا ۵۵ واست خوبه اونا زیادی چاقن

دقیقا خیییلی چاقن 

مادر شوهرمو  دوتا جاریام  ۸۵ کیلوان با قد ۱۶۰ تا ۱۶۳😲

خواهر شوهر اینام ندارم 

همینجوری یهویی صلوات😁
دقیقا خیییلی چاقن  مادر شوهرمو  دوتا جاریام  ۸۵ کیلوان با قد ۱۶۰ تا ۱۶۳😲 خواهر شوه ...

اییییی چ بد

دفعه بعد توام بگو یکم وزنتونو بیارین پایین واس سلامتینون خوب نیس نسبت ب قدتون زیادی چاقین

گول حرفاشون رو نخور 😐میخوان چاقت کنن

من خودم قدم بلنده نسبت به خاهر شوهر و مادرشوهرم و یه کوچولو تو پرم بعد مادرشوهرم به دخترش کلی غذا میداد میگفت( باید چاقتر بشی تو تنهاییش که من شنیدم یهویی) 

بعد به من می‌گفت یکم لاغر کن داری شکم میاری😐

گول حرفاشون رو نخور 😐میخوان چاقت کنن من خودم قدم بلنده نسبت به خاهر شوهر و مادرشوهرم و یه کوچولو ت ...

وااییی خداا😐سیاستوشونو😐😐

روحانی کم میاره پیش اینا😂😂😂😂

حالا من عقد کردم ۴۵ کیلو بودم 

بعد ۵ سال ازدواج ۷ کیلو زیاد کردم که شدم ۵۲ واقعن بسمه دیگه اخه 

از بس خودشونو دیدن ب چاقی عادت کردن 

همینجوری یهویی صلوات😁
وااییی خداا😐سیاستوشونو😐😐 روحانی کم میاره پیش اینا😂😂😂😂 حالا من عقد کردم ۴۵ کیلو بودم  ...

منم اونموقع دبیرستانی بودم وقتی میومدم خونه مادرشوهرم میگفتم دبیر ورزشمون آنقدر از اندامم تعریف میکنه میگه کاش من جای تو بودم 😐😂😂(سیاست) 

با یه لبخند پررنگ می گفتی اونی که باید بپسنده پسندیده پس مشکلی نیست شما نگران نباشید😏
می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
نه منو با نوه اش مقایسه کرد😑 رفتم سرم بزنم  سرم گیج میرف  گفت تو فلانی هر روز جوجه میشی ...

تو اصلا لاغر نیستی عزیزم😬🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2706