1874
1955

این‌حرفه اخه؟

وای با یه لحن بدی ام گف حس خاری بهم دست داد😐

مرد گنده کچل خجالتم نمیکشه 

فیل 😭

همینجوری یهویی صلوات😁

عه به منم میگفتن فنچ

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

قد و وزنت چنده 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدای مهربونم دختر کوچولومونو به خودت میسپارمنگه دارش باش که سالم ب دنیا بیاد و بغلش کنیم⁦💜شکرت میکنم بخاطر این هدیه دوست داشتنی⁦❤️⁩ دعا میکنم همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق حضرت علی اصغر(ع)🧡تو راهیمونو بسلامت بغل بگیریم💙 آمین💙🌷اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌷

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1984

ویی منم یبار نامزد ک بودم حرف از وزن اومد گفتم ٤٥گف 20کیلو بیشتر نمیشی😐

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
1976
تا عید باید یه خاکی بریزم سرم چاق شم  چشمش در بیادددددد

حرص نزن بابا اگه گفت بخند بذار اون حرص بزنه

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

منم هر وقت خونشون دنبال چیزی میگردم و پیدا نمیکنم و میاد پیدا میکنه بهم میگه چشم درشت کم نور میشه ولی من بهم برنمیخوره نمیدونم تعریف میکنه یا تحقیر

❤دوستان سرابی لطفا به پیج اینستاگرام و تلگرام من سر بزنید، mantoshiika@ کارامون شیک و قیمتامون خیلی مناسبه تو بازار مغازه داریم, ممنونم😙❤
با لحن بدی گفت؟شاید مزاح کرده

نه منو با نوه اش مقایسه کرد😑

رفتم سرم بزنم  سرم گیج میرف 

گفت تو فلانی هر روز جوجه میشین😐

من لاغر مسخره نیستمم 

قدم ۱۵۷ 

وزنم ۵۲

همینجوری یهویی صلوات😁
1718