2726

سلام سوال هاتون بپرسید من حتما  میام پاسخ میدم نگران نباشید پاسخ تک تک سوال هاتون تا جایی که بدونم به عنوان مادر یک کودک اتیسم میدم ......منتظر سوالات شما هستم وقتی زیاد شدند برمیگردم و پاسخ میدهم فعلا بدرود عزیزان ❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

چه جالب سوالی نبود 🤲

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جان ممنون از وقتی که میزاری و به سوالات جواب میدی. میشه بپرسم پسر شما الان در چه حالیه  و ...

رفتارهای متفاوتش گلم و برخی از حرف هایش و کلیشه هاش گلم اتیسم چیزی نیست که کامل از بین بره حتی در طیف خفیف یا آسپرگرش هم تفاوت هایی دارند مدرسه مخصوصش میره شکر و از قبلش بهتره 

2728

من یه سوال دارم درباره اینکه میگن کودک اگه ارتباط چشمی نداشته باشه مشکوک به اوتیسمه. الان بچه من 1 ماه و نیمشه و ارتباط چشمی داره. ولی ارتباط چشمیش قوی نیست. من همسناشو دیدم که چشمشون تو چشم آدم قفل میشه بچه ی من خیلی اونطوری نیست. به نظرتون چقدر نگران کننده میتونه باشه؟ آیا همین که یه ارتباط چشمی ضعیفی داره کافیه که بگیم اوتیسم نداره. بعدشم اینکه درسته خیلی ارتباط چشمی نداره ولی خوب میخنده. هم تو خواب هم بیداری. و هم اگه نازش بدیم. نگاه زیاد نمیکنه ولی میخنده.

سوال بعد هم اینکه کودکان اوتیستیکی که شما دیدید بیشتر از اول اینطوری بودن یا از یه جایی به بعد یهو نشانه هاشو بروز دادن؟

پسر من حرف نمی زنه میگن به خاطر تلویزیون و موبایل هستش. شما زیر 3 سال پسرتون زیاد تلویزیون و موبایل ...

سللم خیر اینقدر خواب بدی داشت که به تلویزیون نمیرسیدیم عزیز ولی کلا بچه زیر ۳ سال دیدن صفحات دیجیتالی بی هدف و بی همراه مضره

من یه سوال دارم درباره اینکه میگن کودک اگه ارتباط چشمی نداشته باشه مشکوک به اوتیسمه. الان بچه من 1 م ...

اتیسم یا از اول یا با پسرفت در سن ۲ یا ۳ سال باریک علامت چیزی نمیشه گفت تشخیص از رو رفتار توسط دکتر و روانشناس 

عزیزم خواب بد کیفیت شب نشانه اتیمسه ؟؟؟

من پسرم شبا بشدت بدخوابه 

هی وول میهوره این پهلو اون پهلد میشه یجا بند نمیشه کلافه شدم

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
عزیزم خواب بد کیفیت شب نشانه اتیمسه ؟؟؟ من پسرم شبا بشدت بدخوابه  هی وول میهوره این پهلو اون ...

فکرکنم گلم اون بدخوابی که پسرمن وبچه های خواهرم ودختردایمم اینجورین. بشدت بدخوابه پسرم من جوری که یه شب ارتوخواب بیدارشدم هرجامیگشتم پیداش نمیکردم بعدمتوجه شدم رفته دم اتاق خواب 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2706