2726
عنوان

بدویید بیاید هنراتونو و استعداداتونو بگید که ازش درامدزایی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 88 پست
هرچقد فکر میکنم اصلا هیچ علاقه ای ب درس خوندن ندارم 

خوب نخون خودت میدونی بهترین برات چیه 

یه مدت مرخصی بگیر شاید پشیمون شدی برگشتی به درس

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
دوستم رفته هیچی نشده تو خونس با دوربینش از خودش عکس میگیره

بده من با دوربینش کلی درآمد درمیارم

فقط دوربین به دست گرفتن ک نشد عکاس

من خودم دوربین ندارم ولی کلی مراسم عروسی رفتم و البوم دیجیتال عروس تحویل دادم

ولی الان دوماهه ازدواج کردم اومدم تهران،دارم دورکاری انجام میدم

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی ب علاقه داره ب نظرم طراحی سایت راحتتره

ببخشیدا من سبستم ندارم یه جورایی عقب افتادم تو این مسایل 

میگم کسی ک تاحالا کار نکرده با سیستم بلدم نیست 

میتونه یه برنانه نویس یا طراح بشه ؟؟؟ 

بعد اینکه باید ریاضیتو زبانت  خوب باشه ؟؟؟؟

و اینکه عینه مطالب درسی باید بخونی حفظ کنی یا نه کاملا عملیع ؟؟

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
بده من با دوربینش کلی درآمد درمیارم فقط دوربین به دست گرفتن ک نشد عکاس من خودم دوربین ندارم ولی کل ...

لایک داری 

2728
ببخشیدا من سبستم ندارم یه جورایی عقب افتادم تو این مسایل  میگم کسی ک تاحالا کار نکرده با سیستم ...

شما باگوشی هم میتونی انجام بدی 

من خیلی از طراحی سایتارو با گوشی انجام میدم 

زیاد زبان و ... احتیاجی نیست در اصل باید ببینی موضوع سایتت چیه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
خوب نخون خودت میدونی بهترین برات چیه  یه مدت مرخصی بگیر شاید پشیمون شدی برگشتی به درس

نه کلا تنبلیم میاد فقط در حد پاس کردن دوس دارم مدرکمو بخاطر خانوادم بگیرم همین و برا ارشد یه تغییری بدم رشتمو اگ بشه

شما باگوشی هم میتونی انجام بدی  من خیلی از طراحی سایتارو با گوشی انجام میدم  زیاد زبان و ...

مبتونم از یه جا سیستمم گیر بیارم 

فقط نمیدونم از کجا شروع کنم کلاس برم یا بگردم فیلمشو دانلود کنم 

شما باگوشی هم میتونی انجام بدی  من خیلی از طراحی سایتارو با گوشی انجام میدم  زیاد زبان و ...

راست میگی؟ 

ورد پرس باگوشی میشه مثلا؟ 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

منم دارم یاد میگیرم 

به نظر شما از نت هم میشه یاد گرفت یانه؟حتما باید کلاس رفا

چون رشته خودن نرم افزار اما چیزی یاد نمیدن

مبتونم از یه جا سیستمم گیر بیارم  فقط نمیدونم از کجا شروع کنم کلاس برم یا بگردم فیلمشو دانلود ...

اگه استعدادشو داشته باشی با کلیپ میتونی راه بیوفتی

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
منم دارم یاد میگیرم  به نظر شما از نت هم میشه یاد گرفت یانه؟حتما باید کلاس رفا چون رشته خودن ...

اره فقط باید دقت بالایی داشته باشی 

2706